B.B Erzurumspor
Giriş Tarihi : 25-02-2022 09:53   Güncelleme : 25-02-2022 09:57

Ankaragücü'nün rakibi B.B. Erzurumspor rekor kırmak istiyor

Ankaragücü'nün rakibi B.B. Erzurumspor rekor kırmak istiyor

B.B. Erzurumspor, hafta sonunda oynayacağı Ankaragücü maçı hazırlıkları devam ederken taraftar rekoru kırılması için adeta seferberlik ilan edildi. 

Taraftar grupları başta olmak üzere sosyal medyada başlatılan taraftar seferberliği kapsamında herkes Pazar günü oynanacak karşılaşmaya davet ediliyor. 

Ankaragücü maçını kaybetmesi halinde Dadaş’ı çok zor günlerin beklediğini düşünen taraftarlar, “Haftalardır kaybettiğimiz puanlar yüzünden Play-Off hattını bile neredeyse zora soktuk. Bu hafta da puan kaybedersek, lig sıralamasındaki yerimizi de kaybetmiş ve aşağılara doğru sürükleniyor olacağız” dediler.

YÜCEL HOCA YANLIŞ YAPTI

Haftalar sonra Novikovas’ın ilk kez Adana maçında iştahlı oynadığını, Hasek’in de ondan geri kalır yanı olmadığını dile getiren taraftarlar, “Ama her ne hikmetse Yücel İldiz maçta kaliteli bir oyun ortaya koyan bu ikiliyi saha dışına aldı. Zaten oyunun dengesi ve takımın ahengi de böylelikle bozulmuş oldu. Adanaspor maçının beraberlikle sonuçlanmasında Yücel hocanın katkısı kesinlikle büyük. Çünkü yaptığı hamleler yanlış oldu” diye konuştu.

DADAŞ’IN BU SON ŞANSI

Ankaragücü maçına özel bir hazırlık yapması gerektiğini düşündükleri Erzurumspor’un zirvede kalma adına bu maçın son şans olduğunu kaydeden taraftarlar, “Haftalardır yaşadığımız puan kayıplarını telafi etmekten başka şansımız yok. Ankaragücü galibiyeti ile işe başlayıp, seri yakalamamız gerekiyor. Aksi halde Süper Lig bizim için hayal olur” dediler.