Güncel
Giriş Tarihi : 18-02-2022 12:35   Güncelleme : 18-02-2022 12:38

iPhone ve Android İçin En İyi Hatırlatma Uygulamaları

iPhone ve Android İçin En İyi Hatırlatma Uygulamaları

Evernote, Ücretsiz uygulama içi satın alımlar sunan Evernote, en çok indirilen iPhone Reminder uygulamalarından biri. Elbette bunun bir nedeni var. Sadece çok basit ve kullanışlı olmakla kalmaz, aynı zamanda diğer uygulamalar tarafından da desteklenir. Bu hatırlatıcılara istediğiniz zaman yeni hatırlatıcılar ve bildirimler ekleyebilirsiniz.

Wunderlist

Wunderlist, Mac ve Windows uygulamalarının yanı sıra iPhone ve iPad için kullanılabilir. Herhangi bir internet tarayıcısından giriş yapabilir ve hatırlatıcılarınızı düzenleyebilirsiniz. Wunderlist, geleneksel bir hatırlatıcı uygulamasıyla aynı özelliklere sahiptir, ancak aynı zamanda hayatınızı darmadağın bir şekilde düzenlemenize yardımcı olur. Ayrıca, paylaştığınız hatırlatıcılar hakkında listeye bir not bırakabilirsiniz.

Any.Do

Hem Android hem de iOS cihazlara kurulabilen Any.DO, sizi karmaşıklıktan kurtarmayı amaçlar ve anılarınızı gerektiği gibi klasörlere ayırmanıza olanak tanır. Hatırlatıcıları önemli olarak işaretleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Any.Do'yu Facebook veya Google hesabınızla da kullanabilirsiniz.

Due

iPhone ve android İçin en iyi hatırlatma uygulamaları içinde yer alan Due çok basit uygulaması ile tek bir amaca hizmet eder - size ne yapmanız gerektiğini hatırlatır. Hatırlatıcılarınıza bir tarih eklemek istiyorsanız, Due'dan daha hızlı bir uygulama bulmak zor. Kolayca alarm kurabilir ve alarm bildirimleri alabilirsiniz. Akıllı etiketleri kullanabilir ve uygulamaları tüm iOS cihazlarınızda eşitleyebilirsiniz.

Clear

Bahsettiğimiz diğer iPhone bildirim uygulamaları gibi Clear da oldukça basit ve pratik. Harekete dayalı yönlendirme görevlerini kolayca gerçekleştirin. Aşağı açılır hareketi ile yeni bir hatırlatıcı açabilir, ayrıca Enter tuşuna basarak aynı listede birden fazla hatırlatıcı oluşturabilirsiniz. İCloud'u destekler, böylece bu uygulamayı iOS cihazınızda senkronize edebilirsiniz.

RemindMe

Asla unutma" sloganı altındaki hatırlatma uygulaması basitliği takip ediyor. Sosyal ya da iş hayatında ne yapacağını unutmak bu uygulama sayesinde tarihe karışıyor. Uygulamalar, genellikle büyük bildirimlerin gerisinde kalan basit bildirimlere odaklanır.

Todoist

Todoist'in bildirim uygulaması listenize verdiği söz, sizi düzenli, odaklanmış ve üretken tutmaktır. Uygulama, mobil ve masaüstü cihazlarda, internet tarayıcılarında ve e-postada kullanılabilir. Bulut sayesinde tüm cihazlarınız arasında otomatik olarak senkronize olur. Hem kişisel hem de iş bildirimleri için kullanışlıdır. Ayrıca bir ses kontrol işlevi vardır.

Google Keep

Google'ın sunduğu bu uygulama, aklınızda bir görev belirlemenize ve doğru zamanda doğru yerde bildirimler almanıza olanak tanır. Uygulamaya metin, resim ve ses ekleyebilir ve bunu aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eklediğiniz veriler tüm cihazlarınızda senkronize edilir. Belirli bir konumda tamamlanması gereken görevlere erişmek için konum tabanlı hatırlatıcılar da ayarlayabilirsiniz.

aCalender

Takvim, Google Takvim kullanmayan kişiler için çekici bir alternatiftir. Kendi takviminizi oluşturabilir ve birden fazla hesabı senkronize edebilirsiniz. Ayrıca QR ve NFC'yi de destekler. Basit sürüm ücretsizdir, ancak tam sürümü satın alırsanız, engellenen özelliklere sahip daha güçlü bir uygulamaya sahip olursunuz.

Kaynak: https://www.soyluavm.com/iphone-android-icin-en-iyi-hatirlatma-uygulamalari