Güncel
Giriş Tarihi : 16-02-2022 22:34   Güncelleme : 16-02-2022 22:40

Whatsapp Sms Onay Nasıl Yapılır?

Whatsapp Sms Onay Nasıl Yapılır?

Whatsapp Sms Onay Nasıl Yapılır?

Whatsapp sms doğrulama hizmetleri numara satın almanızı, sanal numaralarla sosyal medya uygulamalarına kayıt olmanızı sağlamaktadır. Whatsapp kullanabilmek amacıyla öncelikle bir telefon koduna ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu onay kodlarıyla sanal numara alarak şahsi telefon numaranızı girmeden üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Whatsapp sms al işlemleri için üyelik açılması gerekmektedir. OnayTR öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Açılan ekranda üyelik bilgisini doldurmanız ardından sms alma işlemlerini gerçekleştirmek üzere sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Whatsapp uygulamasından sanal numarayla sms gönderme işlemlerini yapabilmek için öncelikle üyelik bilgilerinin doğruluğundan emin olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerini gerçekleştirmeniz ardından whatsapp online sms alma işlemlerine bir adım kalmaktadır. Bakiye yükleme sekmesi seçilmelidir. Ekranlara tıklandıktan sonra ödeme sayfasına geçilmeden geçerli telefon numarası temin edilememektedir. Ödeme işlemlerini başarıyla yaparsanız Whatsapp sms onay hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Whatsapp Mobil Onay Alma İşlemleri Nasıldır?

Özel nedenlerle kendi numarasıyla hesap açmak istemeyen kişiler olabilir.  Bu durumda problemleri aşmak için mobil onay kodu için whatsapp numarası alma işlemleri hızlı ve kolay olmaktadır. Şahsi telefon numaranızı vermeden sanal sms onay kodları alarak Whatsapp telefon doğrulama işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.  Bunun ardından Whatsapp uygulamasını güvenle kullanmanız mümkündür. Gerçek numaralarınızı kimseye göstermeden, uygulamalara kaydolurken kullanmaya başlayabilirsiniz. Gerçek numaranızı kimse görmeden sohbet etme uygulamalarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sanal Numara Alma İşlemleri

Whatsapp anlık çevrimiçi mesajlaşma uygulaması olarak en çok tercih edilenler arasında yer alır. Kaydolurken cep telefonu numarası isteyen Whatsapp uygulaması telefonunuza sms onay kodu göndermektedir. Sms onay kodu alabilmek için şahsi telefon numaranızı veya kendinize ait olmayan bir numarayı girerek kod alma şansınız bulunuyor. Gerçek numaranızı kimse görmeden sohbet etme uygulamasında kullanmaya devam edebilirsiniz. OnayTR sanal numara almak için öncelikle sistemimize kayıtlı olmanız gerekiyor. 1 adet mail adresi, ad ve soyad bilgisiyle kolaylıkla sisteme kayıt olabilirsiniz. Sistem üzerinden Whatsapp uygulamasına kayıt olurken çok sayıda ülke numarasından birini kolaylıkla seçebilirsiniz. Çeşitli ülkelerden birini seçerek öncelikle bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Hızlı ödeme seçenekleriyle güvenle bakiye güncelleyebilirsiniz.