Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 15-02-2022 20:23   Güncelleme : 15-02-2022 20:28

Gençlerbirliği'nde Metin Diyadin oyundan memnun

Gençlerbirliği'nde Metin Diyadin oyundan memnun

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Metin Diyadin, "Zeminden dolayı son dakika atamadığımız bir pozisyon var. Oyuncuların istekleri ve mücadeleleri bizim için sevindirici bir taraf" dedi.

Spor Toto 1. Lig'in 25. haftasında Gençlerbirliği evinde Samsunspor'u ağırladı.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Diyadin 2-2'lik skorla biten ve iki takımın puanları paylaştığı maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Metin Diyadin şunları söyledi;

"Samsunspor ligde önemli ayaklardan kurulu bir takım. İşin o tarafını biliyorduk ve ona göre bir savunma yaptık. Oyunda kontrolü de zaman zaman ortada ama pozisyon olarak da çok fazla pozisyona girdik. İkinci yarı da hemen hemen Samsunspor'un hiçbir pozisyonu olmadan ve bizim kaçırdığımız pozisyonlarla bizim galip gelmemiz gereken bir maçtı. Maç tekerrür etti. Samsun'da oynadığımız maça benziyordu.

Son dakika yediğimiz gole çok üzüldük. Mücadelenin karşılığında üç puanı hak ettiğimizi düşünüyoruz. Zeminden dolayı son dakika atamadığımız bir pozisyon var. Oyuncuların istekleri ve mücadeleleri bizim için sevindirici bir taraf. Hak ettiğimiz galibiyetin üzüntüsünü yaşıyoruz" ifadelerine yer verdi.