Adana Demirspor
Giriş Tarihi : 15-02-2022 09:19   Güncelleme : 15-02-2022 09:26

Murat Sancak'tan şok Hakan Şükür ve FETÖ'cü hakemler iddiası

Murat Sancak'tan şok Hakan Şükür ve FETÖ'cü hakemler iddiası

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, dün akşam katıldığı canlı yayında eski futbolcu FETÖ firarisi Hakan Şükür hakkında iddialarda bulundu.

Hakan Şükür'ün Türkiye'deki bazı menajerlerin transferlerinden pay aldığını iddia eden Murat Sancak; Hakan Şükür'ün hala futbolun içinde olduğunu transferlerde söz hakkı olduğunu dile getirdi.

Hakan Şükür'ün AK Parti'den istifa ettiği gün Rıdvan Dilmen ile İstanbul'da yemek yediklerini belirten Murat Sancak; 'Ben ona mesaj attım. Eğer erkeksen vekillikten de istifa et dedim. Şimdi o şerefsiz Türkiye'de hakemlere etki ediyor. Bazı menajerlerin arkasında da o var. İnsanları korkuttunuz tehdit ettiniz, içeri attınız. Bunların hakları sizden çıkacak.' dedi.

Adana Demirspor - Beşiktaş maçının ardından Futbol Plus kanalında Ömer Faruk Özcan'ın sorularını yanıtlayan Murat Sancak'ın FETÖ firarisi Hakan Şükür hakkındaki iddiaları dikkat çekti.

MURAT SANCAK CANLI YAYINDA AÇIKLADI! 'O VATAN HAİNİ HALA...'

'Onun AK Parti'den istifa ettiği gün Rıdvan Dilmen ile yemek yiyorduk. Ben Hakan Şükür'e mesaj attım. Vekillikten de istifa et diye beni engelledi. O şerefsiz o müptezel o vatan haini hala Türkiye'de menajerlerin transferinden pay alıyor. Beni mahkemeye verecekmiş! Sen vatan hainisin ulan şerefsiz. Sen beni mahkemeye versen ne olur!

'RUHUNU SATMIŞ ŞEREFSİZ'

Ruhunu satmış şerefsiz! Bu işlerde hala o şerefsizin parmağı var. Sen müptezelsin. Senin elin bu futbolun içerisinde. Bazı menajerlerin arkasında sen varsın. O paraların yarısı sana geliyor. Karagümrük final maçında bizimle ilgili yaptığı yorumları açın okuyun. ABD'den öyle konuşmak kolay. Erkek misin ulan! Vatan hainisin ulan sen vatan haini...

'İNSANLARI KORKUTTUNUZ İÇERİ ATTINIZ'

Milleti kasetlerle korkuttunuz, tehdit ettiniz. İçeri attınız. Bu insanların hakları sizin boynunuzdan çıkacak ulan! Bunu unutmayın, Allah cezasınızı veriyor vatan hainleri.'

HAKEMLERE DE FETÖ SUÇLAMASI

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, 1-1 biten Beşiktaş maçının ardından hakem Ali Şansalan'a ateş püskürdü.

Hakemin oyun oynatmadığını ve futbolcuları tehdit ettiğini savunan Sancak, şöyle konuştu: "Buradan federasyon başkanına, Merkez Hakem Kurulu Başkanına sözüm olsun. Bu hakem eyyamcının teki, maçı katletti, oyun oynatmadı, futbolcuları saha içerisinde tehdit etti. Futbolcuların itirazlarını bile tehdit ediyordu. Birinci golde hadi bizim futbolcumuz ayağına bastı, VAR'a gittin, peki bizim golde niye VAR'a gitmiyorsun? VAR'daki hakem de aynısı. Son golümüzde futbolcumuz önünü kesmiyor, ofsayt yok. Bunlar hazırlıklı gelmişler. Sayın Nihat Özdemir Başkanım, hakemlerin içindeki FETÖ'cüleri temizle. Bakın bunlar hep FETÖ'cülerin eseridir. Her kurumda, emniyette, askeriyede her yerde FETÖ'cü varda hakemler içerisinde mi yok. Onun için başkanım, Merkez Hakem Kurulu Başkanım, sizlerden rica ediyorum, bu FETÖ'cü hakemleri temizleyin. Bugün az daha katliam olacaktı. Bütün taraftarı galeyana getirdi. Yeter ama yeter. Bu kadar hakemlere destek veren bir adam olarak, seyircilerin beni sürekli eleştirdiği bir yerde hiçbir zaman hakemleri eleştirmedim. Yeni gelen Merkez Hakem Kurulu Başkanı'nı aradım, 'En büyük destek benden olacak' dedim. Ama yeter. Böyle eyyamcı hakemlerle bu lig bitmez. Herhalde birinci maçın intikamını aldılar. Bu hakem ilk haftaki Fenerbahçe maçını da yönetti. 1 penaltımız vardı. Maalesef bu hakem penaltıyı da vermedi. Yani bu 4 büyük kulüp fobisi nedir. Kimi korumaya çalışıyorsunuz. Yeter ama hakikaten yeter. Sayın Nihat Özdemir Başkanım, lütfen ve lütfen federasyondaki FETÖ'cüleri temizle. Bana ceza verebilirsiniz. Geçmişte de 421 gün ceza verdiniz, beni terbiye etmek için ama doğruları söylemekten hiçbir zaman kaçınmayacağım."