Süper Lig
Giriş Tarihi : 11-02-2022 12:22   Güncelleme : 11-02-2022 12:31

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig

11 Şubat Cuma:

20.00 Altay-Rizespor (Alsancak Mustafa Denizli)

12 Şubat Cumartesi:

16.00 Başakşehir-Gaziantep FK (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Giresunspor-Fenerbahçe (Çotanak Spor Kompleksi)

19.00 Galatasaray-Kayserispor (Nef)

13 Şubat Pazar:

13.30 Sivasspor-Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

16.00 Antalyaspor-Fatih Karagümrük (Antalya)

19.00 Kasımpaşa-Alanyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Trabzonspor-Konyaspor (Medical Park)

14 Şubat Pazartesi:

20.00 Hatayspor-Göztepe (Yeni Hatay)

20.00 Adana Demirspor-Beşiktaş (Yeni Adana)

Spor Toto 1. Lig

11 Şubat Cuma:

16.00 Altınordu-Gençlerbirliği (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Samsunspor-Bursaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

12 Şubat Cumartesi:

13.30 Adanaspor-Denizlispor (Yeni Adana)

13.30 Boluspor-Keçiörengücü (Bolu Atatürk)

16.00 Ankaragücü-İstanbulspor (Eryaman)

19.00 Balıkesirspor-Kocaelispor (Balıkesir Atatürk)

13 Şubat Pazar:

13.30 Ümraniyespor-B.B.Erzurumspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.30 Manisa FK-Menemenspor (Mümin Özkasap)

19.00 Eyüpspor-Bandırmaspor (Eyüp)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup

12 Şubat Cumartesi:

13.00 Bucaspor 1928-Nazilli Belediyespor (Yeni Buca)

13 Şubat Pazar:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Belediyespor (Diyarbakır-seyircisiz)

13.00 Pazarspor-Şanlıurfaspor (Pazar İlçe)

13.00 Isparta 32-Akhisarspor (Isparta Atatürk)

13.00 Tarsus İdman Yurdu-Pendikspor (Tarsus İlçe)

13.00 24 Erzincanspor-Uşakspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 1922 Konyaspor-Kırşehir Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.00 Zonguldak Kömürspor-Ankara Demirspor (Karaelmas Kemal Köksal)

Kırmızı Grup

12 Şubat Cumartesi:

13.00 Sarıyer-Sivas Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)

13.00 Ankaraspor-Ergene Velimeşespor (Osmanlı)

13.00 Bodrumspor-Serik Belediyespor (Bodrum İlçe)

13 Şubat Pazar:

13.00 Çorum FK-Kahramanmaraşspor (Çorum Şehir)

13.00 Somaspor-Sakaryaspor (Soma Atatürk)

13.00 Vanspor FK-Turgutluspor (Van Atatürk)

13.00 Bayburt İl Özel İdare-Etimesgut Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Niğde Anadolu FK-Adıyaman FK (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüsü)

13.00 İnegölspor-Afyonspor (İnegöl İlçe)

13.00 1461 Trabzon FK-Diyarbekirspor (Ortahisar Yavuz Selim)

TFF 3. Lig
1. Grup

12 Şubat Cumartesi:

13.00 Bergama Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (İzmir Atatürk)

13 Şubat Pazar:

13.00 Sancaktepe FK-Formül Erbaaspor (15 Temmuz)

13.00 Artvin Hopaspor-Batman Petrolspor (Hopa İlçe)

13.00 Osmaniyespor FK-Hendekspor (7 Ocak)

13.00 Karaman Belediyespor-Elazığspor (Kemal Kaynaş)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Kelkit İlçe)

13.00 Çatalcaspor-Kahta 02 (Tepecik Şenol Güneş)

13.00 Başkent Gözgözler Akademi-Belediye Kütahyaspor (Polatlı İlçe)

13.00 Fatsa Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Fatsa İlçe)

2. Grup

13 Şubat Pazar:

13.00 Bayrampaşaspor-Elazığ Karakoçan FK (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Iğdır FK-İskenderunspor (Iğdır Şehir)

13.00 Siirt İl Özel İdaresi-52 Orduspor (Siirt Atatürk)

13.00 Alanya Kestelspor-Kalecik FK (Alanya Milli Egemenlik)

13.00 Kızılcabölükspor-Yormaspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.00 Hacettepe-Çarşambaspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

13.00 68 Aksaray Belediyespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Dağılgan)

13.00 Kuşadasıspor-Düzcespor (Kuşadası Özer Türk)

13.00 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Şile Yıldızspor (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup

12 Şubat Cumartesi:

13.00 Çankaya FK-Ceyhanspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

13.00 Modafen-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Alemdağ)

13 Şubat Pazar:

13.00 Karaköprü Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Faruk Çelik)

13.00 Belediye Derincespor-Mardin 1969 (Belediye Derincespor Doğal Çim)

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-İçel İdmanyurdu (Başpınar)

13.00 Esenler Erokspor-Edirnespor (Esenler Erokspor)

13.00 Ağrı 1970-Orduspor 1967 (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Karşıyaka-Karabükspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

13.00 Fethiyespor-Ofspor (Akdeniz Üniversitesi-seyircisiz)

Turkcell Kadın Süper Ligi

A Grubu

13 Şubat Pazar:

12.00 Fenerbahçe-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

12.00 Fatih Vatanspor-Amed Sportif Faaliyetler (Fatih Mimar Sinan)

12.00 Hatayspor-Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget (Defne Belediyesi Atatürk)

12.00 Kireçburnu-1207 Antalyaspor Kadın FK (Çayırbaşı)

13.00 Beşiktaş-Kocaeli Bayan FK (Gebze Alaettin Kurt)

16.00 Ataşehir Belediyespor-Altay (Dudullu)

B Grubu

12 Şubat Cumartesi:

12.00 Rizespor-Galatasaray (Şenol Birol Futbol Kompleksi)

13 Şubat Pazar:

12.00 ALG Spor-Bitexen Adana İdmanyurdu (Batur)

12.00 İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor-Konak Belediyespor (Millet Bahçesi 19 Mayıs Suni Çim Saha)

12.00 Yukatel Kayseri Kadın Futbol Kulübü-Wulfz Fatih Karagümrük (Vali Nihat Canpolat)

12.00 Trabzonspor-Hakkarigücü (Yavuz Selim)

13.00 Dudullu-Bitexen Sivasspor (Dudullu)