Süper Lig
Giriş Tarihi : 04-02-2022 10:31   Güncelleme : 04-02-2022 10:33

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig

4 Şubat Cuma:

20.00 Konyaspor-Giresunspor (Medaş Konya Büyükşehir)

20.00 Kayserispor-Hatayspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

5 Şubat Cumartesi:

13.30 Gaziantep FK-Sivasspor (Kalyon)

16.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Şenol Güneş)

16.00 Fatih Karagümrük-Yeni Malatyaspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Fenerbahçe-Başakşehir (Ülker)

6 Şubat Pazar:

16.00 Alanyaspor-Galatasaray (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Rizespor-Adana Demirspor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-Antalyaspor (Vodafone Park)

19.00 Göztepe-Altay (Gürsel Aksel)

Spor Toto 1. Lig

5 Şubat Cumartesi:

Tuzlaspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Keçiörengücü-Samsunspor (Aktepe)

Bursaspor-Altınordu (Bitci Timsah Park)

Denizlispor-Eyüpspor (Denizli Atatürk)

6 Şubat Pazar:

Bandırmaspor-Ümraniyespor (Bandırma 17 Eylül)

B.B.Erzurumspor-Manisa FK (Kazım Karabekir)

Menemenspor-Adanaspor (Menemen İlçe)

Gençlerbirliği-Ankaragücü (Eryaman)

7 Şubat Pazartesi:

Kocaelispor-Boluspor (Kocaeli)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup

5 Şubat Cumartesi:

13.00 Akhisarspor-Tarsus İdman Yurdu (Spor Toto Akhisar)

6 Şubat Pazar:

13.00 Nazilli Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Nazilli İlçe)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Bucaspor 1928 (Kırşehir Ahi)

13.00 Uşakspor-1922 Konyaspor (Uşak 1 Eylül)

13.00 Pendikspor-24 Erzincanspor (Pendik)

13.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor (Şanlıurfa GAP)

13.00 Karacabey Belediyespor-Pazarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.00 Eskişehirspor-Amed Sportif Faaliyetler (Eskişehir Yeni)

Kırmızı Grup

5 Şubat Cumartesi:

13.00 Ergene Velimeşespor-Somaspor (Mustafa Kemal Atatürk)

13.00 Adıyaman FK-İnegölspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Etimesgut Belediyespor-Niğde Anadolu FK (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

6 Şubat Pazar:

13.00 Diyarbekirspor-Ankaraspor (Diyarbakır)

13.00 Afyonspor-1461 Trabzon FK (Zafer)

13.00 Sivas Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare (Muhsin Yazıcıoğlu)

13.00 Kahramanmaraşspor-Sarıyer (7 Ocak)

13.00 Serik Belediyespor-Çorum FK (Serik İsmail Oğan)

13.00 Turgutluspor-Bodrumspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Sakaryaspor-Vanspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup:

5 Şubat Cumartesi:

13.00 Hendekspor-Artvin Hopaspor (Hendek Atatürk)

13.00 Sancaktepe FK-Çatalcaspor (15 Temmuz)

13.00 Elazığspor-Osmaniyespor FK (Doğukent)

13.00 Arnavutköy Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Bolluca)

13.00 Kahta 02-1954 Kelkit Belediyespor (Kahta İlçe)

6 Şubat Pazar:

13.00 Erbaaspor-Bursa Yıldırımspor (Erbaa İlçe)

13.00 Nevşehir Belediyespor-Karaman Belediyespor (Nevşehir Gazi)

13.00 Batman Petrolspor-Başkent Gözgözler Akademi FK (Batman Yeni Şehir)

13.00 Belediye Kütahyaspor-Bergama Belediyespor (Dumlupınar)

2. Grup:

6 Şubat Pazar:

13.00 Şile Yıldızspor-Darıca Gençlerbirliği (Şile)

13.00 Düzcespor-Beyoğlu Yeni Çarşı FK (18 Temmuz)

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kuşadasıspor (Yeşiltepe)

13.00 Çarşambaspor-68 Aksaray Belediyespor (Çarşamba Şehir)

13.00 Yomraspor-Hacettepespor (Yomra İlçe)

13.00 Kalecik FK-Kızılcabölükspor (Çubuk İlçe)

13.00 52 Orduspor FK-Alanya Kestelspor (Yeni Ordu)

13.00 İskenderunspor-Siirt İl Özel İdaresispor (5 Temmuz)

13.00 Elazığ Karakoçan FK-Alagöz Holding Iğdır FK (Doğukent)

3. Grup:

5 Şubat Cumartesi:

13.00 Esenler Erokspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Esenler Erokspor)

13.00 Yeşilyurt D.Ç. Ofspor-Karşıyaka (Of)

13.00 Orduspor 1967-Modafen (Yeni Ordu)

6 Şubat Pazar:

13.00 Ceyhanspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ceyhan İlçe)

13.00 Edirnespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Edirne 25 Kasım)

13.00 Mardin 1969-Fethiyespor (21 Kasım)

13.00 İçel İdmanyurduspor-Belediye Derincespor (Mersin)

13.00 Kardemir Karabükspor-Ağrı 1970 (Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Çankaya FK (Gümüşhane Yenişehir)

Turkcell Kadın Süper Ligi

6 Şubat Pazar:

11.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Kireçburnu (Şehit Vefa Karakurdu)

12.00 Fenerbahçe-Kocaeli Bayan FK (Beylerbeyi 75. Yıl)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ataşehir Belediyespor (Amedspor Tesisleri)

12.00 1207 Antalyaspor Kadın FK-Hatayspor (Zeytinköy 1 Nolu Saha)

12.00 Altay-Beşiktaş (Gaziemir İlçe)

13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget-Fatih Vatanspor (Osmanlı)