Bursaspor
Giriş Tarihi : 28-01-2022 10:03   Güncelleme : 28-01-2022 10:07

Trabzonspor-Bursaspor transfer hattında büyük kriz

Trabzonspor-Bursaspor transfer hattında büyük kriz

Trabzonspor'un bonservisleriyle kadrosuna kattığı Batuhan Kör, Kerem Şen ve Taha Altıkardeş transferlerinde beklenmedik bir kriz ortaya çıktı.

Batuhan Kör ve Kerem Şen, bordo mavili ekibe imza attıktan sonra Bursa'ya geri döndüler ancak bugün yeniden Trabzon'a uçacaklar.

Süper Lig'de zirvede yer alan Trabzonspor'un, 27 Ocak Perşembe günü KAP'a bildirdiği Taha Altıkardeş, Batuhan Kör ve Kerem Şen transferlerinde eşine ender rastlanacak bir kriz yaşandı.

İsmi geçen 3 oyuncuya toplamda 29 milyon TL ödeyecek olan bordo mavili ekibin yaptığı planlamaya göre; Taha Altıkardeş imza sonrası kadroya katılacak, Batuhan Kör ve Kerem Şen ise Bursaspor ’da sezon sonuna kadar kiralık oynayacaktı.

Ancak yerel basında çıkan haberler, işleri değiştirdi. Bursaspor’un transfer tahtasının kapalı olmasından dolayı, Batuhan Kör ve Kerem Şen'in geleceğinin ne olacağı merak konusu haline geldi.

BURSA'YA GERİ DÖNMÜŞLERDİ AMA...

Batuhan Kör ve Kerem Şen, Trabzonspor'a imza attıktan sonra Bursaspor'un Antalya kampına geri dönmüşlerdi. Yaşanan bu gelişme sonrası ismi geçen 2 oyuncunun, bugün İstanbul aktarmalı olarak Trabzon'a gelmesi bekleniyor.