Güncel
Giriş Tarihi : 26-01-2022 15:13   Güncelleme : 26-01-2022 15:16

Tombow Kalem Nedir?

Tombow Kalem Nedir?

Versatil kalemleri başta olmak üzere birçok alanda yıllara meydan okuyan klasik kalem markalarından biri olarak bilinir. Tombow, ergonomik yapının markanın dayanıklı gövdesiyle buluştuğu yenilikçi kalem tasarımları, yeni nesil renklerin sizler için bir araya geldiği modeller bir arada bulunuyor. Tek yapmanız gereken çizim ve yazma deneyiminizi kişiselleştirilmiş bir zevk ve konfor alanına dönüştürmek.

Tombow Kalem Çeşitleri

Birçok şahıs için kırtasiye markaları içinde son aşama hususi bir yeri olan tombow hem tasavvur şıklığı aynı zamanda fonksiyonelliğiyle öne çıkan değişik alternatifleri bulunmaktadır. Her kalem değişik bir göreve haiz olmasıyla oldukça yönlü çözümler sunar. Ve yaşamın her alanında sizinle olabilecek bu kalemler ince uçlar, dinamik tasarımlar ve yüksek dayanıklılıkla uzun seneler yardımcınız olmaya devam eder. Örnek olarak uç mekanizması yönünden active, olno, mono ve cool seçenekleri bulunan kalemlerin, 0.7, 0.5 ve 0.9 uç kalınlığına haiz modelleri de bulunur.

Tombow Kalemlerin Özellikleri

Tombow gövde yapısı parmakları yormayan, kaliteli yazı tekniklerini destekleyen, işçiliği ile dayanıklılığı en üst seviyeye taşıyan ve zarif duruşları ile kaliteli bir görüntü çizmeye yardımcı olan kalemler, markanın neden tercih edilen ve sıklıkla güvenilen bir marka olduğunu gösteriyor. https://www.guvensanat.com/tombow linki üzerinden tombow kalemlerine ulaşabilirsiniz.