Süper Lig
Giriş Tarihi : 21-01-2022 11:50   Güncelleme : 21-01-2022 12:02

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig

22 Ocak Cumartesi:

13.30 Yeni Malatyaspor-Beşiktaş (Yeni Malatya)

16.00 Sivasspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

16.00 Adana Demirspor-Fatih Karagümrük (Yeni Adana)

19.00 Başakşehir-Göztepe (Başakşehir Fatih Terim)

23 Ocak Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Kayserispor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Hatayspor-Rizespor (Yeni Hatay)

16.00 Altay-Konyaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

16.00 Giresunspor-Alanyaspor (Çotanak Spor Kompleksi)

16.00 Antalyaspor-Gaziantep FK (Antalya)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Nef)

Spor Toto 1. Lig:

21 Ocak Cuma:

19.00 Samsunspor-Kocaelispor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

22 Ocak Cumartesi:

13.30 Ümraniyespor-Menemenspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.30 Manisa FK-Gençlerbirliği (Mümin Özkasap)

16.00 Altınordu-İstanbulspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Ankaragücü-Denizlispor (Eryaman)

23 Ocak Pazar:

13.30 Bandırmaspor-B.B.Erzurumspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Adanaspor-Keçiörengücü (Yeni Adana)

16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Eyüpspor-Bursaspor (Eyüp)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

13.00 Zonguldak Kömürspor-Pendikspor (Karaelmas K. Köksal)

22 Ocak Cumartesi:

12.30 Pazarspor-Nazilli Belediyespor (Pazar İlçe)

13.00 Kırklarelispor-Ankara Demirspor (Kırklareli Atatürk)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kırşehir Belediyespor (Diyarbakır)

13.00 Şanlıurfaspor-Eskişehirspor (Şanlıurfa GAP)

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Tarsus İdman Yurdu (Mustakil Atletizm Pisti)

13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Isparta 32 (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.00 Bucaspor 1928-Akhisarspor (Yeni Buca)

Kırmızı Grup:

22 Ocak Cumartesi:

13.00 Sivas Belediyespor-Serik Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 1461 Trabzon FK-İnegölspor (Ortahisar Yavuz Selim)

13.00 Ankaraspor-Niğde Anadolu FK (Osmanlı)

13.00 Somaspor-Adıyaman FK (Soma Atatürk)

13.00 Bodrumspor-Diyarbekirspor (Bodrum İlçe)

13.00 Çorum FK-Ergene Velimeşespor (Çorum Şehir)

13.00 Sarıyer-Sakaryaspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.00 Bayburt Özel İdare-Turgutluspor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Kahramanmaraşspor-Etimesgut Belediyespor (7 Ocak)

TFF 3. Lig

1. Grup:

22 Ocak Cumartesi:

13.00 Çatalcaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

23 Ocak Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Fatsa Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

13.00 Sancaktepe FK-Karaman Belediyespor (15 Temmuz)

13.00 Kahta 02-Osmaniyespor (Kahta İlçe)

13.00 Nevşehir Belediyespor-Artvin Hopaspor (Nevşehir Gazi)

13.00 Hendekspor-Bergama Belediyespor (Hendek Atatürk)

13.00 Belediye Kütahyaspor-Bursa Yıldırımspor (Dumlupınar)

13.00 Erbaaspor-Arnavutköy Belediyespor (Erbaa İlçe)

13.00 Elazığspor-Başkent Gözgözler Akademi FK (Elazığ Doğukent)

2. Grup:

22 Ocak Cumartesi:

13.00 Şile Yıldızspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Şile)

23 Ocak Pazar:

13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Iğdır FK (Siirt Atatürk)

13.00 Alanya Kestelspor-Bayrampaşa (Alanya Milli Egemenlik)

13.00 Kızılcabölükspor-Elazığ Karakoçan FK (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.00 Hacettepe-İskenderunspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

13.00 68 Aksaray Belediyespor-52 Orduspor (Dağılgan)

13.00 Kuşadasıspor-Altındağspor (Kuşadası Özer Türk)

13.00 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Yomraspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Darıca Gençlerbirliği-Çarşambaspor (Darıca İlçe)

3. Grup:

23 Ocak Pazar:

13.00 Orduspor 1967-Karaköprü Belediyespor (Yeni Ordu)

13.00 Esenler Erokspor-Fethiyespor (Esenler Erokspor)

13.00 İçel İdmanyurdu-Karşıyaka (Mersin)

13.00 Mardin 1969-Ağrı 1970 (Mardin 21 Kasım)

13.00 Karabükspor-Çankaya FK (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Büyükçekmece Tepecikspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Edirnespor-Ceyhanspor (Edirne 25 Kasım)

13.00 Yeşilyurt D.Ç Ofspor-Modafen (Of İlçe)

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Belediye Derincespor (Başpınar)

Turkcell Kadın Süper Ligi

A Grubu:

23 Ocak Pazar:

12.00 Ataşehir Belediyespor-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Yenisahra)

12.00 Altay-Amed Sportif Faaliyetler (Gaziemir İlçe)

12.00 Hatayspor-Fenerbahçe (Defne Belediyesi Atatürk)

12.00 Kocaeli Bayan FK-Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget (Mehmet Ali Kağıtçı)

12.00 Fatih Vatanspor-Kireçburnu (Fatih Mimar Sinan)

13.00 Beşiktaş Vodafone-1207 Antalyaspor Kadın FK (Gebze Alaettin Kurt)

B Grubu:

22 Ocak Cuma:

12.00 İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor-Galatasaray Kadın FK (Millet Bahçesi 19 Mayıs Suni Çim Saha)

23 Ocak Pazar:

12.00 ALG Spor-Sivasspor Kadın FK (Batur)

12.00 Trabzonspor-Rizespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

12.00 Kayseri Kadın FK-Dudullu (Atatürk Spor Kompleksi Dış Saha)

12.00 Adana İdmanyurduspor-Hakkarigücü (Muharrem Gülergin Suni Çim)

12.00 Konak Belediyespor-Fatih Karagümrük (Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha)