Güncel
Giriş Tarihi : 19-01-2022 12:02   Güncelleme : 19-01-2022 12:09

Royal Canin Kedi ve Köpek Mamalarını Güvenle Alacağınız Yerin Adresi Kurye Mama

Royal Canin Kedi ve Köpek Mamalarını Güvenle Alacağınız Yerin Adresi Kurye Mama

Yavru köpeğin doğal savunmasını güçlendirmek için benzersiz bir formül. Yavru köpek maması, büyümenin bu ikinci aşaması kemik gelişimi ve kas gelişimi için önemlidir ve bazı dikkate alınması gereken hususlar vardır;

  • Zamanla kalıcı dişler çıkar. Özel bir yapıya, şekle ve boyuta sahip parçacıklar gereklidir.

  • Kemik gelişiminin desteklenmesi 

  • Büyüme 1 yıla kadar yavaş yavaş devam eder.

  • Sindirim kapasitesinin iyileştirilmesi

  • Zamanla, yavru nişastayı sindirebilecektir.

  • Bağışıklık Desteği Antioksidanların (E ve C vitaminleri, taurin, lutein) patentli sinerjik kombinasyonu, bağışıklık sistemini güçlendirir. Royal Canin kedi maması, Mannan oligosakkaritler, bağırsak mukoza zarlarında antikor üretimini arttırır ve zararlı bakterilerin büyümesini engeller.

Mama İçeriği

Tavuk yağı (doğal tokoferol Tavuk unu, pirinç, mısır glüteni, mısır, , biberiye özü ve sitrik asit ile karıştırılmış, tavuk,  doğal tavuk aroması), tavuk, yumurta tozu bezelye lifi, kuru konserve pancar küspesi, somon yağı, bira fabrikası . Organosilikon  kuru maya, E vitamini, Potasyum klorür, hindiba özü, kolin klorür, sodyum klorür, L-lizin, bira mayası özü, kalsiyum karbonat, sodyum tripolifosfat, taurin, vitaminler -C vitamini-alüminat gibi vitaminler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra; L-askorbil-2-polifosfat, niasin, biyotin, riboflavin (B2 vitamini), D-kalsiyum pantotenat,  iridoksin  hidroklorür (B6 vitamini), tiamin  mononitrat (B1 vitamini ), B12 vitamini, folik asit, D3 vitamini takviyesi, eser elementler, kadife çiçeği özü, A vitamini, aset da içerikte yer almaktadır.

Veteriner Tavsiyesi

Royal Canin, kedi ve köpeklerin obezite, alerji, kısırlaştırma gibi özel durumları için veteriner destekli özel diyetetik mamalar üretmektedir. Bu gıdalar özel işlemlerle çeşitli proteinler, vitaminler ve yağlar içerir. Veteriner yardımı ile yapılan ürünlerden biri de hipoalerjenik ürünlerdir. Hipoalerjenik gıdalar, onları hipoalerjenik yapan hidrolize protein içerir. Hipoalerjenik mamalar, kedi ve  Royal Canin köpek maması  grubuna dâhildir. Royal Canin Steril Kedi ve Köpek Maması, kedi ve köpeklerin sterilizasyon işleminden sonra enerji ihtiyaçlarını azaltarak kilo almalarını önlemek için belirli miktarda yağ içerir. Uygun günlük porsiyonlarda tüketilmesi kedi ve köpeklerde kilo alımını önler ve muhafaza eder. Veteriner hattı ayrıca kısırlaştırılmış kediler için özel mamalar da sunmaktadır. Royal Canin kedi ve köpekler için diyet maması markanın veteriner eşliğinde ürettiği ürünlerden biridir. 

Obez Kedilere ve Hareketsiz Köpeklere Son

Ev çevresinde sürekli hareketsiz kalan evcil hayvanlarda aşırı kilo alımı gözlemlenmiştir. Kilo alımını önlemek ve dengelemek için geliştirilen bu kedi ve köpekler için kilo kontrol maması, kendinizi tok hissetmenizi sağlamak için özel bir lif karışımı ile yapılmıştır. Yüksek proteinli diyet yiyecekleri kilo verme aşamasında kas yıkımını önler. Ayrıca diyet gıdalar aşırı kilo ile zayıflayan bir kemik yapısını da destekler.

Royal Canin'in özel veteriner ürün yelpazesinde, evin çevresinde bulunan ve evdeki yaşama alışmak için çok fazla hareket etmek istemeyen köpekler için hareket kabiliyeti arttırıcı mamalar bulunmaktadır. Çalışmalar sonucunda hareket kabiliyetini artırıcı gıdaları yiyen köpeklerin aktivite seviyeleri %68 oranında arttı. Bu, köpeğin evde kilo almasını önleyecektir. Royal Canin kedi ve köpekler için mamalar, evcil hayvanlar için kilo verme, sindirim düzenleme, hareket kabiliyetini artırma ve yaşam kalitesini artırma gibi ürünlerin yanı sıra böbrek yetmezliği ve karaciğer fonksiyon bozukluğu gibi sağlık sorunları olan evcil hayvanlara özel mamalar da sunuyor. 

Diyabetle Savaş

Royal Canin, diyabetli kedi ve köpekler için özel olarak formüle edilmiş yemlerinde glisemik tanecikler kullanır. Ayrıca protein açısından zengin besinler de yüksek kan şekerini önlemeye yardımcı olur. Karaciğer sorunları olan kedi ve köpekler için hazırlanan diğer bir mama, karaciğer hücrelerinde bakır birikimini azaltmak için düşük bakır içerir. Ayrıca yüksek kaliteli protein içeriği ile karaciğer fonksiyonları desteklenir. Kurye mama sitesinden ürün alabilirsiniz.