Kocaelispor
Giriş Tarihi : 11-01-2022 19:32   Güncelleme : 11-01-2022 19:36

Kocaelispor transferlerini Ankaragücü maçına yetiştirecek

Kocaelispor transferlerini Ankaragücü maçına yetiştirecek

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Koyun açıklamasında, “Ankaragücü maçına 2 transfer yetişecek gibi” dedi.

Kocaelispor ligde bir türlü istediği sonuçları alamazken herkesin gözü kulağı gelecek olan transfer haberlerinde. Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun gazetemize açıklamalarda bulunarak Burak Süleyman konusu ve diğer transferlerle ilgili bilgiler verdi.

Burak Süleyman’ın şu an için gündemlerinde olmadığını ifade eden Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun, “Burak çok sevdiğimiz bir kardeşimiz ama şu an gündemde yok. Sene başı Burak Süleyman’ı gönder diye bana baskı yapanlar bakıyorum da sosyal medyadan almamız için yine baskı yapıyor. Geçen sene Burak’ı buraya ben getirdim. Çok severim kendisini. Bizim için çok kıymetli. Fakat bu işlerde hoca vardır, teknik heyet vardır ki, Burak Süleyman’ın böyle bir düşüncesi var mı onu bile bilmiyoruz. Burak geldi diyelim kötü performans sergiledi kime tepki göstereceksiniz? Duygusallık yapmayalım. Geçen sene gönderilmemesi gerekirken gönderildiği için yönetim kurulunda arkadaşlar Burak’ı tekrar alalım dediler o zaman ortak bir akıl vardı bizde aradık konuştuk getirdik. Elinden geleni de yaptı kardeşimiz. Ama ben tekrar tekrar söylüyorum sene başında gönderin diyenler şimdi bana tekrar geri getirin diyor. Ama hocamız bizim için kıymetli. Yarın bize ben Burak Süleyman’ı istiyorum derse ararız konuşuruz para emin olun önemli olmaz görüşmede” dedi.

“2 TRANSFER BU MAÇA YETİŞECEK GİBİ DURUYOR”

Bazı isimlerle olan transfer görüşmesinde önemli mesafe kat edildiğini dile getiren Başkan Koyun, “Biz 6 haftadır forvetsiz oynuyoruz. Şansızlıklar bir türlü yakamızı bırakmadı. Bu hafta taraftarın önüne iyi bir takım çıkarmak için çalışıyoruz. 2 transfer bu maça yetişecek gibi duruyor. Rakamın 3’e çıkması için şartları zorluyoruz. Yapacağımız transferler de hocamız süre verirse oynar. Dino ve Rasheed oynayacak. Uzun zaman sonra belki de tam takım olarak çıkacağız. Kocaelispor söz konusu olunca herkes sağduyulu olsun” diye konuştu.