Güncel
Giriş Tarihi : 20-12-2021 12:15   Güncelleme : 20-12-2021 12:28

Beyaz TV'de Rasim Ozan Kütahyalı ve Ahmet Çakar'dan iğrenç yakıştırma

Beyaz TV'de Rasim Ozan Kütahyalı ve Ahmet Çakar'dan iğrenç yakıştırma

Beyaz TV'de yayınlanan, Beyaz Futbol programında Beşiktaş Teknik Direktörü  Önder Karaveli hakkında iğrenç yorum yapan Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert tepki gösterildi.

Dün akşam oynan ve gol düellosu şeklinde geçen maçta kazanan çıkmadı. Sarı-Lacivertliler, 13'te Mesut Özil'in penaltısıyla öne geçti, 24'te Josef de Souza skora dengeyi getirdi. 29'da Mergim Berisha bir kez daha Kanarya'yı öne geçirdi, 59'da da Josef yeniden sahneye çıktı mücadele 2-2 sona erdi. 

Bu mücadeleden sonra maçın tartışmalı pozisyonları bir çok kanalda masaya yatırıldı, çeşitli yorumlar yapıldı. 

Beyaz TV'de yayınlanan, Beyaz Futbol programında Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli hakkında yorum yapan Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın sözleri spor kamuoyunda büyük tepki çekti.

Ahmet Çakar “Nişantaşın’da ünlü kadınların moda tasarımcısı gibi konuşuyorsun hocam” yorumuna Rasim Ozan Kütahyalı “yumuşak mı diyorsun” şeklinde iğrenç bir cevap verdi.

Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk değil

Rasim Ozan Kütahyalı daha önce de 'Kusturmalı Boşnak saksosu' ifadesini kullanmış, Boşnak dernekleri ve vatandaşların tepkisi sonrasında Beyaz TV'nin sahibi olduğu iddia edilen Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek, Rasim Ozan Kütahyalı ile yolların ayrıldığını açıklamıştı.

Osman Gökçek tüm tepkilere rağmen Rasim Ozan Kütahyalı'yı işe almıştı.