Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 17-12-2021 19:34   Güncelleme : 17-12-2021 19:47

İlhan Cavcav'a özendiler kadrolu kahin işe aldılar!

İlhan Cavcav'a özendiler kadrolu kahin işe aldılar!

Porto'da Madalena Aroso isimli kişinin kahin olarak kulüpte çalıştığı ortaya çıkması Gençlerbirliği'nin efsane başkanı İlhan Cavcav'ı akıllara getirdi.

Başkan Pinto da Costa'ya skor tahminleri ile ilgili yardımcı olan Aroso'nun 15 bin euro maaş alması Portekiz ekibinde taraftarları isyan ettirdi.

Madalena Aroso kulüp yöneticileri arasında 'doktor' muamelesi görürken taraftarlar ise yüksek ücreti nedeniyle durumdan rahatsız. Madalena Aroso'nun kulüpte işe başlamadan önce yıllar boyunca Pinto da Costa ile iletişimde olduğu ve Aroso'nun özellikle skor tahminleri için uzun süredir Pinto Da Costa ile temasta olduğu konuşuluyor.

CAVCAV DA MEDYUM ÇALIŞTIRMIŞTI

Gençlerbirliği'nde bir dönem genel menajerlik görevini yürüten  Mehmet Dilber, "Bir medyuma, futbolcu primlerinden kesinti yapıp prim gönderdik. Tüm bunları Başkan İlhan Cavcav'ın bilgisi dahilinde yerine getirdim. Talimatları, bizzat Cavcav verdi. 'Teknik direktör Fuat Çapa, kadroyu bir falcıya danışarak kuruyor' şeklinde bir haberin medyaya yansıdığını ve bunun üzerinin hemen kapatıldığını vurgulayan Dilber, "Bu olay, ne yazık ki yaşandı. Bu anlattıklarım bire bir tanık olduğum olaylar. Takma adı Ebru olan bir medyum kadın var. Kulübe gittikten sonra, İlhan Cavcav vasıtası ile kendisini tanıdım. Cavcav bana, (Derya deniz bir kadın. Bir çok konuda sıkıntıları çözüyormuş) dedi. Doll gidip Zumdick göreve devam ettiğinde kulübe gelmeye başladı." açıklaması yapmıştı.