TFF 1. Lig
Giriş Tarihi : 09-12-2021 19:10   Güncelleme : 09-12-2021 19:14

Spor Toto 1.Lig'de 5 haftalık program açıklandı

Spor Toto 1.Lig'de 5 haftalık program açıklandı

Spor Toto 1. Lig'de 19-23. hafta müsabakalarının programı belirlendi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 19, 20, 21, 22 ve 23. hafta maçlarının programı şöyle:

19. hafta:

24 Aralık Cuma:

17.30 Altınordu-Boluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

20.00 Adanaspor-Kocaelispor (Yeni Adana)

25 Aralık Cumartesi:

13.30 B.B.Erzurumspor-Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Bandırmaspor-İstanbulspor (Bandırma 17 Eylül)

19.00 Menemenspor-Bursaspor (Menemen İlçe)

26 Aralık Pazar:

13.30 Ümraniyespor-Gençlerbirliği (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Samsunspor-Tuzlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

16.00 Ankaragücü-Keçiörengücü (Eryaman)

19.00 Eyüpspor-Balıkesirspor (Eyüp)

20. hafta:

8 Ocak 2022 Cumartesi:

13.30 Bandırmaspor-Denizlispor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Ümraniyespor-Kocaelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Adanaspor-Bursaspor (Yeni Adana)

19.00 Ankaragücü-Tuzlaspor (Eryaman)

9 Ocak Pazar:

13.30 B.B.Erzurumspor-Menemenspor (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Manisa FK-İstanbulspor (Mümin Özkasap)

16.00 Boluspor-Balıkesirspor (Bolu Atatürk)

19.00 Eyüpspor-Gençlerbirliği (Eyüp)

10 Ocak Pazartesi:

20.00 Altınordu-Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

21. hafta:

14 Ocak 2022 Cuma:

20.00 Menemenspor-Bandırmaspor (Menemen İlçe)

15 Ocak Cumartesi:

13.30 Denizlispor-Manisa FK (Denizli Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Ümraniyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Kocaelispor-Ankaragücü (Kocaeli)

16 Ocak Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Stadı açıklanmadı)

13.30 Keçiörengücü-Eyüpspor (Aktepe)

16.00 Balıkesirspor-Samsunspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Bursaspor-B.B.Erzurumspor (Bitci Timsah Park)

17 Ocak Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Eryaman)

22. hafta:

21 Ocak 2022 Cuma:

20.00 Samsunspor-Kocaelispor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

22 Ocak Cumartesi:

13.30 Ümraniyespor-Menemenspor (Ümraniye Belediye Şehir)

13.30 Manisa FK-Gençlerbirliği (Mümin Özkasap)

16.00 Altınordu-İstanbulspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Ankaragücü-Denizlispor (Eryaman)

23 Ocak Pazar:

13.30 Bandırmaspor-B.B.Erzurumspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Adanaspor-Keçiörengücü (Yeni Adana)

16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Eyüpspor-Bursaspor (Eyüp)

23. hafta:

5 Şubat 2022 Cumartesi:

13.30 Tuzlaspor-Balıkesirspor (Stat henüz açıklanmadı)

13.30 Keçiörengücü-Samsunspor (Aktepe)

16.00 Bursaspor-Altınordu (Bitci Timsah Park)

19.00 Denizlispor-Eyüpspor (Denizli Atatürk)

6 Şubat Pazar:

13.30 Bandırmaspor-Ümraniyespor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 B.B.Erzurumspor-Manisa FK (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Menemenspor-Adanaspor (Menemen İlçe)

19.00 Gençlerbirliği-Ankaragücü (Eryaman)

7 Şubat Pazartesi:

20.00 Kocaelispor-Boluspor (Kocaeli)