Süper Lig
Giriş Tarihi : 07-12-2021 21:32   Güncelleme : 07-12-2021 21:35

Süper Lig'de 7 haftalık program açıklandı

Süper Lig'de 7 haftalık program açıklandı

Spor Toto Süper Lig'de 7 haftalık program açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 24 Ocak-1 Şubat 2022 tarihleri arasında FIFA milli maç takvimi nedeniyle Spor Toto Süper Lig'e ara verilecek.

Ligde 17 ile 23. haftalar arasındaki program şöyle:

17. hafta

17 Aralık Cuma:

20.00  Giresunspor-Altay (Çotanak)

18 Aralık Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Sivasspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00  Konyaspor-Antalyaspor (Medaş Konya Büyükşehir)

16.00 Trabzonspor-Hatayspor (Medical Park)

19.00 Alanyaspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Galatasaray-Başakşehir (Nef)

19 Aralık Pazar:

13.30 Rizespor-Yeni Malatyaspor (Didi)

16.00 Kayserispor-Gaziantep FK (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Göztepe-Fatih Karagümrük (Gürsel Aksel)

19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

18. Hafta

21 Aralık Salı:

17.00 Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya)

17.00 Başakşehir- Giresunspor (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Altay-Trabzonspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

20.00 Adana Demirspor-Galatasaray (Yeni Adana)

22 Aralık Çarşamba:

17.00 Sivasspor-Rizespor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

17.00 Hatayspor- Konyaspor (Yeni Hatay)

20.00 Gaziantep FK-Alanyaspor (Kalyon)

20.00 Fatih Karagümrük-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

23 Aralık Perşembe:

17.00 Yeni Malatyaspor-Kayserispor (Yeni Malatya)

20.00 Beşiktaş-Göztepe (Vodafone Park)

19. hafta

25 Aralık Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Altay (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00  Giresunspor-Hatayspor (Çotanak)

16.00 Galatasaray-Antalyaspor (Nef)

19.00 Trabzonspor-Başakşehir (Medical Park)

26 Aralık Pazar:

13.30 Rizespor-Gaziantep FK (Didi)

16.00 Göztepe-Adana Demirspor (Gürsel Aksel)

16.00 Alanyaspor-Fatih Karagümrük (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Fenerbahçe-Yeni Malatyaspor (Ülker)

27 Aralık Pazartesi:

20.00 Kayserispor-Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00  Konyaspor-Beşiktaş (Medaş Konya Büyükşehir)

20. hafta

7 Ocak Cuma:

20.00 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor (Medical Park)

8 Ocak Cumartesi:

13.30 Gaziantep FK-Fatih Karagümrük (Kalyon)

16.00 Kasımpaşa-Hatayspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Alanyaspor-Başakşehir (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Galatasaray- Giresunspor (Nef)

9 Ocak Pazar:

13.30  Konyaspor-Sivasspor (Medaş Konya Büyükşehir)

16.00 Kayserispor-Altay (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Göztepe-Antalyaspor (Gürsel Aksel)

19.00 Rizespor-Beşiktaş (Didi)

10 Ocak Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Adana Demirspor (Ülker)

21. hafta

14 Ocak Cuma:

20.00 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

20.00 Beşiktaş-Gaziantep FK (Vodafone Park)

15 Ocak Cumartesi:

13.30 Adana Demirspor-Kayserispor (Yeni Adana)

16.00 Fatih Karagümrük-Rizespor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Sivasspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Okulları Sivas 4 Eylül)

19.00 Başakşehir- Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)

16 Ocak Pazar:

13.30 Altay-Alanyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00  Giresunspor-Kasımpaşa (Çotanak)

19.00 Hatayspor-Galatasaray (Yeni Hatay)

22. hafta

18 Ocak Salı:

17.00 Gaziantep FK-Yeni Malatyaspor (Kalyon)

17.00 Konyaspor-Adana Demirspor (Medaş Konya Büyükşehir)

20.00 Fatih Karagümrük-Beşiktaş (Atatürk Olimpiyat)

19 Ocak Çarşamba:

17.00 Rizespor-Antalyaspor (Didi)

17.00 Göztepe-Sivasspor (Gürsel Aksel)

17.00 Kayserispor-Başakşehir (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Trabzonspor-GZT Giresunspor (Medical Park)

20.00 Fenerbahçe-Altay (Ülker)

20 Ocak Perşembe:

17.00 Alanyaspor-Hatayspor (Bahçeşehir Okulları)

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (NEF)

23. hafta

21 Ocak Cuma:

20.00 Yeni Malatyaspor-Beşiktaş (Yeni Malatya)

22 Ocak Cumartesi:

13.30 Antalyaspor-Gaziantep FK (Antalya)

16.00 Adana Demirspor-Fatih Karagümrük (Yeni Adana)

16.00 Sivasspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları Sivas 4 Eylül)

19.00 Başakşehir-Göztepe (Başakşehir Fatih Terim)

23 Ocak Pazar:

13.30 Hatayspor-Rizespor (Yeni Hatay)

13.30 Kasımpaşa-Kayserispor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00  Giresunspor-Alanyaspor (Çotanak)

16.00 Altay- Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Nef)