Kasımpaşa
Giriş Tarihi : 04-12-2021 10:10   Güncelleme : 04-12-2021 10:13

Hakan Kutlu 'Böyle oynarsak başarırız'

Hakan Kutlu 'Böyle oynarsak başarırız'

Süper Lig'de Beşiktaş'la 1-1 berabere kalan Kasımpaşa'nın teknik direktörü Hakan Kutlu maçın ardından değerlendirmede bulundu.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Beşiktaş maçındaki performanslarından memnun. Lacivert-beyazlı çalıştırıcı, "Göreve geldiğimiz günden beri oyunumuz giderek kaliteli oluyor. Çok az pozisyon verip  birkaç pozisyon yakaladığımız, ortada bir oyundu. Beşiktaşlı kardeşimiz (Can Bozdoğan) çok güzel bir gol attı" dedi.   

Kutlu şöyle devam etti:

"Oyunun 2. yarısında büyük bir reaksiyon gösterdik. Oyunun kontrolü bizdeydi. Alan bırakmadık Beşiktaş'a. Beşiktaş dışarıdan kötü gibi gözükse de önemli ayakları var, oyunun her an skorunu değiştirecek oyuncuları var. Az pozisyon verdik, 2. yarı çok pozisyonumuz var. 3. bölgede pas hızını hızlandırabilirsek daha iyi işler yapacağız." 

Hakan Kutlu sözlerini şu ifadelerle tamamladı:

"Bugün kazanamadık ama oyun anlamında kazandığımızı düşünüyorum. Ama 1 puan da bu tip maç için kötü değil. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Biz geldikten sonra bir reaksiyon gösterdiler, kolay değil. Şu anki Beşiktaş'ın durumu da bize benziyor. Çok zor oluyor reaksiyon vermek.