MKE Ankaragücü
Giriş Tarihi : 23-11-2021 08:47   Güncelleme : 23-11-2021 08:54

Ankaragücü'nde Hasan Hüseyin Acar kadro dışı bırakılmış

Ankaragücü'nde Hasan Hüseyin Acar kadro dışı bırakılmış

Yurtspor'un 'Ankaragücü'nde Hasan Hüseyin Acar kayıplarda' başlıklı haberi sonrasında Ankaragücü Basın sözcüsü  Gökalp Üstün, 'Hasan Hüseyin Acar'a izin verdik' açıklaması yapmıştı.

Bu gelişmeler sonrası açıklama yapan tecrübeli futbolcu Hasan Hüseyin Acar, izinli olmadığını kadro dışı bırakıldığını açıkladı.
Hasan Hüseyin Acar, Gökalp Üstün'ün ifade ettiği gibi kafasında hiçbir sorun olmadığını ve teknik heyetten izin istemediğini belirterek, kadro dışı bırakıldığını ifade etti.

Hasan Hüseyin Acar'ın açıklaması şöyle:

"Ankaragücü basın sözcüsü Gökalp Üstün'ün talihsiz açıklamalarından ötürü açıklama yapma gereği duyuyorum. Allah'a şükürler olsun benim kafamda hiç bir sorun yok, teknik heyetten hiç bir izin talebim de olmadı onlar bana artık antrenmanlara çıkamayacağımı menajerim aracılığıyla bana ilettiler. İstersen tek başına antrenman yapabilirsin ya da izin kağıdı verip kendinde çalışabilirsin dediler. Bende daha verimli olacağını düşündüğüm için izin kağıdı almayı uygun gördüm.

Ankaragücü'ne çok büyük hedeflerle geldim, o formayı giyerken hep hakkını vermeye çalıştım. Hala bu hedeflerimde bir değişiklik yok ben çalışmaya devam ediyorum ve bekliyorum. Elbet bir gün... "