Adanaspor
Giriş Tarihi : 17-11-2021 09:43   Güncelleme : 17-11-2021 09:47

Ankaragücü'nün rakibi Adanaspor için ilginç iddia

Ankaragücü'nün rakibi Adanaspor için ilginç iddia

Geçtiğimiz sezon Süper ligden mücadele veren bu sezon TFF 1.liginde inişli çıkışlı grafik çizen Adanaspor’un satılacağına yönelik iddialar çoğalmaya başladı. 

Özellikle turuncu-beyazlı taraftarların kulübün başkanına tepki gösterip tribünleri terk etmesinin ardından takım bu sezon 300-400 taraftar ortalamasına oynuyor.  Bu gerginlik bugüne kadar da devam etti ve devam edecek gibi de görünüyor.

NİHAT ÖZDEMİR Mİ?

Bu aralar Adanaspor kulübü ile ilgili bir çok iddialar var.  Bu iddiaların  başında da ünlü iş adamı  ve aynı zaman Futbol  Federasyon yönetiminde Başkanvekili olan Nihat Özdemir  geliyor. Kulüp çevresinden sızan haberler arasında kulübün satımına yönelik böyle bir görüşmenin gerçekleştiği  ve prensip olarak anlaşmaya varıldığı iddia edildi.  Bu konu Adanaspor camiasında ve sosyal medyada dikkat çekti.

MENDERES KUTLU ADANASPOR’A TALİP

5 Ocak Gazetesi'nde yer alan haberde Adanaspor kulübü ile ilgili başka bir gelişmede ünlü iş adamı Menderes Kutlu ile ilgili. Kutlu’nun yakın çevresine ,”Adanaspor’a talibim ve almak istiyorum.” Dediği kulüp çevresinden sızan haberler arasında.  Turuncu-beyazlılar ligde son olarak Çaykur Rizespor’u yenmeyi başardı. Ancak, taraftarlarla olan sıkıntı devam ediyor.