Amatör Küme
Giriş Tarihi : 09-11-2021 19:23   Güncelleme : 09-11-2021 19:25

Takım arkadaşını tekme tokat dövdü

Takım arkadaşını tekme tokat dövdü

Marcao ile Kerem Aktürkoğlu arasında sahada yaşanan kavganın bir benzeri Denizli'de cereyan etti.

Süper Amatör Ligi takımlarından Değirmenönüspor'un Buldan maçında Doğukan Kesikbaş ve Mehmet Atalay arasında tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüştü. Mehmet Atalay yere düşen arkadaşına tekme tokat saldırdı. Sahaya polis girdi.

Galatasaraylı Marcao ile Kerem Aktürkoğlu arasında sahada yaşanan kavganın bir benzeri Denizli'de cereyan etti. Süper Amatör Lig'de mücadele eden Değirmenönüspor'un iki futbolcusu, pas atmama tartışmasının ardından maçın ortasında tekme tokat kavga etti.

SÖZLÜ TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Denizli Süper Amatör Lig A Grubu 4. haftasında Değirmenönüspor ile Buldan Belediyespor arasında oynanan karşılaşmanın 87. dakikasında Değirmenönüsporlu Doğukan Kesikbaş ve Mehmet Berke Atalay arasında şiddetli bir gerginlik yaşandı.

İki takım arkadaşı arasında pas atmama yüzünden başlayan sözlü tartışma, bir anda yumruklu kavgaya düştü. Sinirlerine hakim olamayan Mehmet Berke Atalay, itişme sırasında yere düşen takım arkadaşı Doğukan Kesikbaş'ı tekmeledi.

EMNİYET GÜÇLERİ ARAYA GİRDİ

Taraftarların gözü önünde yaşanan tekme tokatlı kavgaya ilk müdahaleyi iki futbolcunun takım arkadaşları yaptı. Emniyet güçleri, yedek futbolcular ve teknik heyetin müdahalesiyle güçlükle birbirinden uzaklaştırılan oyuncular, maçın hakemi tarafından kırmızı kartla cezalandırıldı. Sahadan çıkarlarken dahi oldukça sinirli oldukları gözlenen futbolcuların arasında yaşanan gerilim, soyunma odasında da devam etti.