MKE Ankaragücü
Giriş Tarihi : 07-11-2021 21:44   Güncelleme : 07-11-2021 21:46

Ankaragücü'nde Faruk Koca'dan flaş taraftar açıklaması

Ankaragücü'nde Faruk Koca'dan flaş taraftar açıklaması

Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca, 3-0 kazandıkları ve lider oldukları Ümraniyespor maçının ardından kulübün YouTube kanalına konuştu.

Ligin en  iyi takımlarından birisine karşı oynadıklarını ifade eden Faruk Koca şunları söyledi:
Bizim de galibiyete ihtiyacımız vardı. Futbolcumuz ve teknik ekibimizi kutluyorum. Hepsinden önemlisi taraftarımızı canı-gönülden kutluyorum. Tüm coşkularıyla takımın yanında oldular. İtici güç oldular. Saha içindeki stresli oyuncularımızın stresini alarak galibiyetteki en önemli etken oldular. Öncelikle taraftarımızı tebrik ediyorum.

Oyun olarak eksiklerimiz olabilir ama 3 puan önemliydi. İyi bir kadromuz var. Lig başladığında sakatlık ve korona virüsten dolayı geç katılımlar oldu. Bunun eksikliklerini hala hissediyoruz. Kadromuz geniş olduğu için tamamlıyor arkadaşlarımız. 15 günlük milli maç arasında daha iyi olacağımıza inanıyorum.

Uzun süredir pandemi nedeniyle takımımız ve taraftarımız bütünleşemiyordu. Bugün taraftarlarımız bütün şartları zorlayarak, bugün geldi ve 90 dakika sahadaki futbolcuları destekledi. Taraftarımızın takımın en büyük itici gücünü olduğunu düşünüyorum. Futbolcu, yönetim, taraftarımız bir bütünlük arz edersek ve bir bütün olursak sezon sonunda hedefe ulaşırız diyoruz.

Taraftarlarımız bugün gerçekten üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Takım da bunun hakkında verdi.