Güncel
Giriş Tarihi : 02-11-2021 20:18   Güncelleme : 02-11-2021 20:21

Okan Buruk için flaş milli takım iddiası

Okan Buruk için flaş milli takım iddiası

Süper Lig'de Başakşehir'le şampiyonluk yaşayan teknik direktör Okan Buruk'un yeni takımıyla ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

Azerbaycan Futbol Federasyonu'nun genç hocayı ülkenin milli takımının başına getirmek istediği öne sürüldü. İlk temasların kurulmasının ardından Okan Buruk'a 2+2 yıllık sözleşme önerildi.

Süper Lig'de Başakşehir'le şampiyon olarak tarihi bir başarıya imza atan teknik direktör Okan Buruk, yeni sezona beklentilerin altında başladıktan sonra takımdan ayrılmıştı. Genç teknik direktörü yeni adresi merakla beklenirken Azerbaycan Milli Takımı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Azerbaycan basınında yer alan haberler e göre, milli takımın başında bulunan teknik direktör Giovanni de Biasi'nin sözleşmesi gelecek ay sona erecek ve uzatılmayacak.

İtalyan hocanın takımdan ayrılmasının ardından Türk bir teknik direktörle anlaşmak isteyen Azerbaycan Futbol Federasyonu, Okan Buruk isminde karar kıldı. Buruk'la ilk temasın kurulduğu ifade edilirken, 2+2 yıllık bir sözleşme önerildiği belirtildi.