Güncel
Giriş Tarihi : 02-11-2021 15:46   Güncelleme : 02-11-2021 15:51

Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nin rakipleri belli oldu

Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nin rakipleri belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu Kura Çekimi, bugün TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

Ankaragücü, Nazilli Belediyespor ile eşleşirken, Gençlerbirliği'nin rakibi Mardin 1969 oldu.

Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleşen kura çekimi törenine, Federasyon yetkilileri ve kulüp temsilcileri katıldı.

4. Eleme Turu'nda Spor Toto Süper Lig'den Hatayspor,  Alanyaspor, Rizespor, Gaziantep FK, Göztepe,  Konyaspor, Kasımpaşa,  Başakşehir, Yeni Malatyaspor ve Fatih Karagümrük, ZTK 3. Eleme Turu Kura çekimi sonucu bay geçen Giresunspor ve ZTK 3. Eleme Turu müsabakaları sonucunda tur atlayan 43 takım olmak üzere toplam 54 takım mücadele edecek.

Tek maç eleme usulüne ve seri başı sistemine göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu müsabakaları; 30 Kasım, 1-2 Aralık tarihlerinde yapılacak. 

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. eleme turu eşleşmeleri şöyle:

Boluspor    -    52 Orduspor

Rizespor    -    Ankaraspor

Konyaspor    -    Vanspor

Antalyaspor    -    Amed Sportif

Giresunspor    -    Ankara Demirspor

Adanaspor    -    Kocaelispor

Hatayspor    -    Eyüpspor

Başakşehir    -    Bodrumspor

Altınordu    -    68 Aksaray Belediyespor

Ümraniyespor    -    Arnavutköy Belediye

Alanyaspor    -    Osmaniyespor

Adana Demirspor    -    Serik Belediyespor

Kasımpaşa    -    Alanya Kestelspor

Altay    -    Manisa FK

Samsunspor    -    Uşakspor

Bandırmaspor    -    Şanlıurfaspor

Denizlispor    -    Ağrı 1970 Spor

Menemenspor    -    Hekimoğlu Trabzon

Yeni Malatyaspor    -    Akhisarspor

Gaziantep FK    -    Sakaryaspor

Bursaspor    -    Kırşehir Belediyespor

Gençlerbirliği    -    Mardin 1969 Spor

Göztepe    -    Kahta 02 Spor

Ankaragücü    -    Nazilli Belediyespor

Kayserispor    -    Iğdır FK

Fatih Karagümrük    -    Sarıyer

İstanbulspor    -    Afyonspor