Amatör Küme
Giriş Tarihi : 24-10-2021 10:52   Güncelleme : 24-10-2021 10:53

Mamakspor'a tatlı ikramı

Mamakspor'a tatlı ikramı

Çorum Alaca İsmailli Köyü Dernek Başkanı ve yönetimi, Mamakspor'un antrenmanını  izledi ve idman sonrasında tatlı ikramında bulundu...

Dernek Başkanı Faik Topal, Mamakspor'un kendisinde ayrı bir yeri olduğunu söyledi. Topal, sözlerine şöyle devam etti."Mamakta doğdum ve büyüdüm. Ben de bu takımın formasını giydim...Mamak'ın ve Mamakspor'un gönlümde ayrı yeri vardır. Çok faal ve aktif kişiliğim var. Mamakspor'a her zaman destegim olacaktır " dedi.

Mamak'in en büyük mahallesi olan Misket Mahallesinde de muhtar adayı olduğunu belirten Faik Topal, "Muhtarlığı kazanırsam,  spor alanlarına gençleri çekmek için uğraş verecem. Öncelikli takımım tabiiki Mamakspor "dedi.

TEŞEKKÜR EDERİZ 

Mamakspor Başkanı Erhan Karadağ,  Yönetici Osman Yağlı ve Süleyman Uslu, antrenman sonrası tatlı ikramında bulunan Çorum Alaca İsmailli Derneği yöneticilerine teşekkür etti. Başkan Karadağ, " 1947 yılında kurulan bir semt kulübuyuz. Sporu seven yöneticilerle elimizden geldiğince uğraş veriyoruz. Bize destek.olan herkese teşekkür ederiz. Faik arkadaşımıza da çıktığı yolda.basarilar dileriz. Kapımız herkese açıktır. Mamakspor Mamaklinin takımıdır.  Zamanı gelince bu bayrağı genc arkadaşlara teslim etmesinide biliriz "