Antalyaspor
Giriş Tarihi : 18-10-2021 21:51   Güncelleme : 18-10-2021 21:55

Nuri Şahin futbolu bıraktı

Nuri Şahin futbolu bıraktı

Antalyaspor'da forma giyen ve futbol sorumlusu olarak göreve başlayan Nuri Şahin, futbolu bıraktığını ve artık futbol sorumlusu olarak yola devam edeceğini açıkladı.

Antalyaspor'da forma giyen ve geçtiğimiz günlerde futbol sorumlusu olarak göreve başlayan Nuri Şahin futbolu bıraktığını ve artık kariyerine futbol sorumlusu olarak devam edeceğini duyurdu.

Kişisel sosyal medya hesabından futbolu bıraktığını açıklayan Şahin, "Küçücük bir çocuktum ve bu oyunun; mücadelesi, sevinci, heyecanı, üzüntüsü, başarısı, başarısızlığı ve daha birçok şeyine aşık olmuştum. Kendimi en iyi futbolla ifade ettim, kendimi en mutlu hissettiğim yer sahaydı, bu hayata dair neyim varsa o yeşil saha ve o meşin yuvarlak verdi bana. Tutkuyla bağlandığı şey bir insanın hayatına ne kadar dokunabilirse, futbol benim hayatıma oadar dokundu; tüm muhteşemliğiyle. Bugüne kadar yaşadığım her şey için minnettarım. 

"Artık kariyerime futbol sorumlusu olarak devam etme zamanı"

Artık kariyerime futbol sorumlusu olarak devam etme zamanı. Saha içinde tecrübe ettiğim, araştırıp biriktirdiğim, birlikte çalıştığım hocalarımdan öğrendiğim tüm bilgileri artık ortaya koyma vakti. Antalyaspor'da bana bu şansı veren başkanımıza ve tüm yönetimimize çok teşekkür ederim.