Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 18-10-2021 15:24   Güncelleme : 18-10-2021 15:28

Gençlerbirliği'nde Übeyd Adıyaman tekvandocu çıktı

Gençlerbirliği'nde Übeyd Adıyaman tekvandocu çıktı

Gençlerbirliği’nin kaptanlarından Übeyd Adıyaman, Gençlerbirliği YouTube kanalında taraftarlardan gelen soruları yanıtladı.

Kulüp sosyal medya ekibinin Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube’dan derlediği sorulara samimi cevaplar veren Übeyd, taraftarlardan gelen soruları cevaplarken keyifli anlar yaşadı.

“Futbolcu olmasaydın hangi mesleği yapardın?” sorusuna Übeyd, “Futbolla beraber iki sene tekvando geçmişim var. Yüksek atlamada da Türkiye birinciliği derecem var. Ama özel harekatçı olmak isterdim eğer spor dışında bir meslek söylemem gerekirse” dedi.

Gençlerbirliği’nin U11 takımında oynayan bir sporcunun Instagram üzerinden yönelttiği “Altyapıya yeni başlayan sporculara ne önersiniz?” sorusuna ise genç kaleci, “Çalışmaktan asla yılmayın, eminim yol ayrımları, zor dönemler gelecek. Ama çalışmanın ve disiplinin olduğu yerde bunların kolaylıkla aşılabildiğine emin olun”. şeklinde cevap verdi.

Futbol dışında E-Spor’la ilgilendiğini söyleyen Übeyd Adıyaman, “Bilgisayar oyunları oynamayı çok severim. E-Spor turnuvalarını da takip ediyorum. Benim için çok keyifli oluyor. Futbol dışında takip ettiğim, izlediğim branş olarak E-Spor diyebilirim.” cevabını verdi.

Sosyal medyadan gelen sorular arasında Übeyd’e küçük bir sürpriz de takım arkadaşı Arda Kızıldağ’dan geldi. Übeyd Adıyaman ile oda arkadaşı olan genç stoper Übeyd’e “En sevdiğin defans oyuncusu kim? Oda arkadaşlarınla aran nasıl?” sorusunu yöneltti. Übeyd Adıyaman, “Bu sezon için söylüyorsak, soruyu soran kişi olduğu için söylemiyorum kesinlikle Arda. Ama ayırt etmiyorum kesinlikle diğer arkadaşlarımı da. Takımdaki herkesi seviyorum, takım arkadaşlarım da bana karşı aynı sevgiyi taşıyor.”dedi.