Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 17-10-2021 12:59   Güncelleme : 17-10-2021 13:02

Gençlerbirliği'nde tatlı açılış

Gençlerbirliği'nde tatlı açılış

Gençlerbirliği yöneticileri ile teknik direktörü Metin Diyadin, açılışta buluştu.

Gençlerbirliği’nde, duayen başkan İlhan Cavcav döneminde uzun süre yöneticilik yapan, kulübün etkili isimlerinden Zeki Ünaldı’nın oğlu Yiğit Ünaldı’nın sahibi olduğu ‘Yiğitbey Tatlıcılık’ yeni şubesini, Etlik Caddesi üzerinde açtı. 

Açılışa, kırmızı-siyahlı ekibin kurumsal iletişim ve organizasyonlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ünal Ünaldı, taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Soylu, Teknik Direktör Metin Diyadin, Ünaldı ailesi ile Ankara’nın spor ve iş dünyasından temsilciler katıldı.

Gençlerbirliği’nin Türk ve Ankara sporunda ayrı bir yere sahip olduğunu belirten Zeki Ünaldı, “Hepimiz bunun ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz. Kulüp, özellikle ekonomik anlamda sıkıntılı bir süreç yaşıyor. Birlik ve beraberlik içinde hareket edip, bu zorlukları aşmak için çalışacağız. Başkana, yönetime, teknik kadroya ve oyunculara güvenip, destek olursak, hedefe daha rahat ulaşırız. Takım, toparlandı ve çıkışa geçti. Bunu sürdüreceğine inanıyoruz. Bugün tatlı bir vesile için bir aradayız. Umuyorum ki sezon sonu da bizler için tatlı olur.”