Süper Lig
Giriş Tarihi : 14-10-2021 09:30   Güncelleme : 15-10-2021 10:13

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

15 Ekim Cuma

20.00 Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

16 Ekim Cumartesi:

13.30 Giresunspor-Rizespor (Çotanak)

16.00 Sivasspor-Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

19.00 Adana Demirspor-Yeni Malatyaspor (Yeni Adana)

17 Ekim Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Galatasaray-Konyaspor (Nef)

16.00 Altay-Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park)

18 Ekim Pazartesi:

20.00 Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları)

20.00 Hatayspor-Gaziantep (Yeni Hatay)

TFF 1. Lig

16 Ekim Cumartesi:

13.30 Bandırmaspor-Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk)

19.00 Menemenspor-Samsunspor (Menemen İlçe)

17 Ekim Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Manisa-Adanaspor ( Spor Toto Akhisar)

19.00 Bursaspor-Boluspor (Bitci Timsah Park)

18 Ekim Pazartesi:

20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

16 Ekim Cumartesi:

14.00 Ankara Demirspor-1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik)

17 Ekim Pazar:

13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk)

14.00 Nazilli Belediyespor-24 Erzincanspor (Nazilli İlçe)

14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi)

14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül)

19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni)

19.00 Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

Kırmızı Grup:

16 Ekim Cumartesi:

14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

17 Ekim Pazar:

14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor ( Mustafa Kemal Atatürk )

14.00 Kahramanmaraşspor-Vanspor (Ceyhan İlçe)

14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman)

16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi)

19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır)

19.00 Afyonspor-Adıyaman (Zafer)

TFF 3. Lig

1. Grup:

17 Ekim Pazar:

14.00 Bergama Belediyespor-Erbaaspor (Menemen İlçe)

14.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor (Kelkit İlçe)

14.00 Sancaktepe-Elazığspor (15 Temmuz)

14.00 Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor (7 Ocak)

14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe)

14.00 Başkent Gözgöler Akademi-Fatsa Belediyespor (Polatlı İlçe)

14.00 Çatalcaspor-Hendekspor (Müjdat Gürsü)

14.00 Kahta 02 Spor-Nevşehir Belediyespor (Kahta İlçe)

2. Grup:

17 Ekim Pazar:

13.00 Yomraspor-Siirt İl Özel İdaresi (Yomra İlçe)

14.00 Altındağspor-Iğdır (Stadı henüz açıklanmadı)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor (Darıca İlçe)

14.00 Çarşambaspor-Alanya Kestelspor (Çarşamba Şehir)

14.00 İskenderunspor-Elazığ Karakoçan (İskenderun 5 Temmuz)

14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kızılcabölükspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

14.00 52 Orduspor-Bayrampaşaspor (19 Eylül)

14.00 Düzcespor-Hacettepe (Düzce 18 Temmuz)

14.00 Şile Yıldızspor-68 Aksaray Belediyespor (Şile)

3. Grup:

17 Ekim Pazar:

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Karabükspor (Başpınar)

14.00 Belediye Derincespor-Orduspor 1967 (Derince Belediye)

14.00 Esenler Erokspor-Ofspor (Esenler Erokspor)

14.00 Çankaya-Edirnespor (Yenimahalle Hasan Doğan)

14.00 İçel İdmanyurdu-Mardin 1969 (Mersin)

14.00 Modafen-Karbel Karaköprü Belediyespor (Alemdağ)

14.00 Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

19.00 Fethiyespor-Gümüşhanespor (Fethiye)

19.00 Karşıyaka-Ceyhanspor (İzmir Atatürk)