Bandırmaspor
Giriş Tarihi : 13-10-2021 15:26   Güncelleme : 13-10-2021 15:31

Bandırmaspor Ankaragücü'ne tam kadro hazırlanıyor

Bandırmaspor Ankaragücü'ne tam kadro hazırlanıyor

Ankaragücü maçı hazırlıklarını Teknik Direktör Mustafa Gürsel gözetiminde sürdüren Bandırmasporda sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

Ankaragücü maçı öncesinde taraftara çağrıda bulunan Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Gürsel, “Gelin Ankaragücü maçını hep birlikte kazanalım” dedi. Ligde her maçın birbirinden zor olduğunu belirten Gürsel “Her rakibe saygı duyuyoruz. Bandırmaspor  olarak her maçımızı kazanmak için oynuyor ve tüm organizasyonlarımızı da bu doğrultuda yapıyoruz. Ankaragücü kaliteli oyunculardan kurulmuş bir takım. Ligdeki sıralamaları bizi endişelendirmiyor. Ben oyuncularıma güveniyorum. İyi bir takımız ve taraftarımızla birlikte daha tempolu ve coşkulu oynuyoruz” şeklinde konuştu.

Ankaragücü maçında taraftar desteğinin önemli olduğunu dile getiren Gürsel “İyi bir takımla oynayacağız. Bu karşılaşmada mücadele gücümüzü iyi futbolla da taçlandırıp, taraftarımıza güzel bir galibiyet armağan etmek istiyoruz. Takım olarak taraftarlarımızdan maça ilgi göstermelerini bekliyoruz. Gelin Ankaragücü maçını hep birlikte kazanalım” ifadesini kullandı.