TFF 1. Lig
Giriş Tarihi : 08-10-2021 16:35   Güncelleme : 08-10-2021 16:52

TFF 1. Lig'de 10, 11, 12 ve 13. haftaların programı

TFF 1. Lig'de 10, 11, 12 ve 13. haftaların programı

TFF 1. Lig'de 10, 11, 12 ve 13. haftaların programı duyuruldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde gelecek 4 haftanın programı şöyle:

10. Hafta

22 Ekim Cuma:

20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp)

20.00 Ankaragücü-Manisa FK (Eryaman)

23 Ekim Cumartesi:

13.30 Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe)

16.00 Tuzlaspor-Bandırmaspor (Vefa)

19.00 Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk)

19.00 Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs)

24 Ekim Pazar:

13.30 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli)

11. Hafta

30 Ekim Cumartesi:

13.30 Bandırmaspor-Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Manisa-Boluspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 EyüpsporAnkaragücü (Eyüp)

31 Ekim Pazar:

13.30 Ümraniyespor-Tuzlaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Balıkesirspor (Kazım Karabekir)

19.00 Denizlispor-Kocaelispor (Denizli Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)

1 Kasım Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Keçiörengücü (Bitci Timsah Park)

20.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana)

12. Hafta

5 Kasım Cuma:

20.00 Tuzlaspor-Denizlispor (Vefa)

20.00 İstanbulspor-Menemenspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

6 Kasım Cumartesi:

13.30 Boluspor-Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Samsunspor-Manisa (Yeni 19 Mayıs)

19.00 Ankaragücü-Ümraniyespor (Eryaman)

19.00 Altınordu-Eyüpspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

7 Kasım Pazar:

13.30 Keçiörengücü-Gençlerbirliği (Aktepe)

16.00 Balıkesirspor-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Bursaspor (Kocaeli)

13. Hafta

20 Kasım Cumartesi:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Boluspor (Kazım Karabekir)

16.00 Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe)

19.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman)

19.00 Bursaspor-İstanbulspor (Bitci Timsah Park)

21 Kasım Pazar:

13.30 Bandırmaspor-Kocaelispor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Denizlispor-Keçiörengücü (Denizli Atatürk)

19.00 Manisa FK-Altınordu (Spor Toto Akhisar)

19.00 Adanaspor-Ankaragücü (Yeni Adana)

22 Kasım Pazartesi:

20.00 Eyüpspor-Samsunspor (Eyüp)