Süper Lig
Giriş Tarihi : 30-09-2021 09:37   Güncelleme : 01-10-2021 09:42

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Süper Lig: 

1 Ekim Cuma:

20.00 Antalyaspor-Adana Demirspor (Antalya)

20.00 Fatih Karagümrük-Başakşehir (Atatürk Olimpiyat)

2 Ekim Cumartesi:

13.30 Konyaspor-Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Göztepe-Giresunspor (Gürsel Aksel)

19.00 Beşiktaş-Sivasspor (Vodafone Park)

3 Ekim Pazar:

13.30 Yeni Malatyaspor-Hatayspor (Yeni Malatya)

16.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)

16.00 Gaziantep-Altay (Kalyon)

19.00 Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi)

TFF 1. Lig: 

1 Ekim Cuma:

20.00 Altınordu-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

2 Ekim Cumartesi:

13.30 Tuzlaspor-Keçiörengücü (Vefa)

16.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

19.00 Adanaspor-Bandırmaspor (Yeni Adana)

19.00 Kocaelispor-İstanbulspor (Kocaeli)

3 Ekim Pazar:

13.30 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)

16.00 Samsunspor-Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Eyüpspor-Manisa (Eyüp)

19.00 Ankaragücü-B.B.Erzurumspor (Eryaman)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

2 Ekim Cumartesi:

14.30 Pazarspor-Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe)

14.30 24 Erzincanspor-Pendikspor (Mustakil Atletizm Pisti)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas K. Köksal)

15.00 1922 Konyaspor-Uşakspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

16.00 Amed Sportif Faaliyetler-Eskişehirspor (Diyarbakır)

19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir Belediyespor (Yeni Buca)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Akhisarspor (Tarsus İlçe)

Kırmızı Grup:

2 Ekim Cumartesi:

15.00 İnegölspor-Adıyaman (İnegöl İlçe)

15.00 Bayburt Özel İdare-Sivas Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Vanspor-Sakaryaspor (Van Atatürk)

15.00 Hekimoğlu Trabzon-Afyonspor (Ortahisar Yavuz Selim)

16.00 Somaspor-Ergene Velimeşespor (Soma Atatürk)

16.00 Sarıyer-Kahramanmaraşspor (Yusuf Ziya Öniş)

16.00 Bodrumspor-Turgutluspor (Bodrum İlçe)

16.00 Niğde Anadolu-Etimesgut Belediyespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

19.00 Ankaraspor-Diyarbekirspor (Osmanlı)

19.00 Çorum-Serik Belediyespor (Çorum Şehir)

TFF 3. Lig

1. Grup:

3 Ekim Pazar:

14.30 Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor (Batman Yeni Şehir)

14.30 Belediye Kütahyaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Dumlupınar)

14.30 Nevşehir Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Nevşehir Gazi)

14.30 Kahta 02-Çatalcaspor (Kahta İlçe)

15.00 Erbaaspor-Sancaktepe (Erbaa İlçe)

15.00 Elazığspor-Karaman Belediyespor (Elazığ Doğukent)

15.30 Bursa Yıldırımspor-Fatsa Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Hendekspor-Osmaniyespor (Stadı henüz açıklanmadı)

15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bergama Belediyespor (Bolluca)

2. Grup:

3 Ekim Pazar:

14.30 Iğdır-Elazığ Karakoçan (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

14.30 Siirt İl Özel İdaresi-İskenderunspor (Siirt Atatürk)

15.00 Alanya Kestelspor-52 Orduspor (Alanya Milli Egemenlik)

15.00 Hacettepe-Yomraspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

15.00 68 Aksaray Belediyespor-Çarşambaspor (Dağılgan)

15.30 Kuşadasıspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Kuşadası Özer Türk)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Şile Yıldızspor (Darıca İlçe)

15.30 Kızılcabölükspor-Altındağspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

4 Ekim Pazartesi:

15.30 Beyoğlu Yeni Çarşı-Düzcespor (Alemdağ)

3 Grup:

3 Ekim Pazar:

13.30 Mardin 1969-Belediye Derincespor (Mardin 21 Kasım)

14.30 Gümüşhanespor-Modafen (Gümüşhane Yenişehir)

14.30 Ofspor-Fethiyespor (Of İlçe)

15.00 İçel İdmanyurdu-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Mersin)

15.00 Ceyhanspor-Çankaya (Ceyhan İlçe)

15.00 Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.30 Edirnespor-Esenler Erokspor (Edirne 25 Kasım)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

19.00 Orduspor 1967-Ağrı 1970 (19 Eylül)