Güncel
Giriş Tarihi : 29-09-2021 09:37   Güncelleme : 29-09-2021 09:41

Messi PSG'de bu hallere de düştü

Messi PSG'de bu hallere de düştü

Lionel Messi, Manchester City'ye karşı gol atarak PSG'deki hesabını açtı.

Ancak Arjantinli yıldızın maçın içinde kaybolduğu, çok fazla savunmada beklediği şeklinde yorumlar yapıldı. Messi'nin liderliği eline alamadığı ve bunun çok zor olduğu gibi görüşler belirtiliyor. Arjantinli star, rakibin kullanacağı bir serbest vuruşta belki de ilk kez barajın altına yattı. Messi, barajın altına yatınca tüm objektifler ona odaklandı.

Dünya basını ve sosyal medyanın gündeminde şu an bu kare var.

Messi, Şampiyonlar Ligi'ndeki 126. golünü, 21. kez de bir İngiliz ekibinin ağlarını sarstı. Öte yandan Guardiola'nın çalıştırdığı takımlara Devler Ligi'nde en fazla gol atan oyuncu olan Messi, gol sayısını 7'ye yükseltti.

Arjantinli süper star golle tanışmasına rağmen, oyun içinde kayboldu şeklinde yorumlar yapıldı. 

Barcelona'da tamamen serbest rolde olan Messi, Psg'de artık savunma da yapmak zorunda. PSG'de Verratti, Neymar, Mbappe, Kimpembe gibi uzun süredir takımda olan yıldızların ağırlığı çok baskın.

BU FOTOĞRAF KONUŞULUYOR

Messi, Barcelona'da yapmadığı kadar savunmayı dün akşam yaptı. Boyu kısa olduğu için kurulan barajın altına yatırıldı. Messi barajın altına yatınca da tüm fotoğraf makineleri ona yöneldi. Maçın içindeki diğer olaylar gölgede kaldı. Dünya basını ve sosyal medyada, Messi'nin baraj altına yattığı fotoğraf gündemin zirvesi oldu.