Süper Lig
Giriş Tarihi : 23-09-2021 09:28   Güncelleme : 24-09-2021 10:19

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Süper Lig:

24 Eylül Cuma

20.00 Altay-Beşiktaş (Bornova Aziz Kocaoğlu)

25 Eylül Cumartesi:

13.30 Sivasspor-Fatih Karagümrük (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

16.00 Antalyaspor-Yeni Malatyaspor (Antalya)

19.00 Adana Demirspor-Gaziantep (Yeni Adana)

26 Eylül Pazar:

13.30 Giresunspor-Kayserispor (Çotanak)

16.00 Başakşehir-Rizespor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Hatayspor-Fenerbahçe (Yeni Hatay)

19.00 Galatasaray-Göztepe (Türk Telekom)

27 Eylül Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Alanyaspor (Medical Park)

20.00 Kasımpaşa-Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

TFF 1.Lig:

24 Eylül Cuma

20.00 Kocaelispor-Tuzlaspor (Kocaeli)

25 Eylül Cumartesi:

13.30 Ümraniyespor-Manisa FK (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 B.B.Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Gençlerbirliği-Boluspor (Eryaman)

26 Eylül Pazar:

13.30 Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Menemenspor-Eyüpspor (Menemen İlçe)

16.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Bursaspor-Ankaragücü (Bitci Timsah Park)

27 Eylül Pazartesi:

20.00 Denizlispor-Samsunspor (Denizli Atatürk)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup

26 Eylül Pazar:

15.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Kırşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Kırşehir Ahi)

16.00 Uşakspor-Bucaspor 1928 (Uşak 1 Eylül)

16.00 Pendikspor-1922 Konyaspor (Pendik)

19.00 Eskişehirspor- Pazarspor (Eskişehir Yeni)

19.00 Akhisarspor-24 Erzincanspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Isparta 32-Tarsus İdman Yurdu (Isparta Atatürk)

19.00 Karacabey Belediyespor-Kırklarelispor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

Kırmızı Grup

25 Eylül Cumartesi:

16.00 Turgutluspor-Çorum (Turgutlu 7 Eylül)

26 Eylül Pazar:

13.00 Adıyaman-Hekimoğlu Trabzon (Adıyaman Atatürk)

15.30 Kahramanmaraşspor-Bayburt Özel İdare (7 Ocak)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

15.30 Niğde Anadolu-İnegölspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

16.00 Ergene Velimeşespor-Vanspor ( Mustafa Kemal Atatürk )

16.00 Serik Belediyespor-Sarıyer (Serik İsmail Oğan)

18.00 Sakaryaspor-Bodrumspor (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Diyarbekirspor-Somaspor (Diyarbakır)

19.00 Afyonspor-Ankaraspor (Zafer)

TFF 3. Lig

1. Grup

24 Eylül Cuma:

16.00 Bergama Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Menemen İlçe)

25 Eylül Cumartesi:

14.00 Fatsa Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Fatsa İlçe)

14.30 Başkent Gözgözler Akademi-Batman Petrolspor (Polatlı İlçe)

15.00 1954 Kelkit Belediyespor-Kahta 02 (Kelkit İlçe)

15.00 Artvin Hopaspor-Hendekspor (Hopa İlçe)

15.30 Osmaniyespor-Elazığspor (7 Ocak)

15.30 Karaman Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Kemal Kaynaş)

16.00 Çatalcaspor-Sancaktepe (Müjdat Gürsü)

16.00 Bursa Yıldırımspor-Erbaaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

2. Grup

25 Eylül Cumartesi:

15.00 Yomraspor-68 Aksaray Belediyespor (Yomra İlçe)

15.00 Altındağspor-Hacettepe (Stat henüz açıklanmadı)

15.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

15.00 52 Orduspor-Kızılcabölükspor (19 Eylül)

15.00 Elazığ Karakoçan-Siirt İl Özel İdaresi (Elazığ Doğukent)

15.30 Düzcespor-Darıca Gençlerbirliği (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Çarşambaspor-Kuşadasıspor (Çarşamba Şehir)

15.30 İskenderunspor-Alanya Kestelspor (İskenderun 5 Temmuz)

16.00 Bayrampaşa-Iğdır (Bayrampaşa Çetin Emeç)

3. Grup

25 Eylül Cumartesi:

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Ceyhanspor (Faruk Çelik)

15.00 Ağrı 1970-Kardemir Karabükspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

15.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Esenler Erokspor (Başpınar)

15.30 Çankaya-Gümüşhanespor (Yenimahalle Hasan Doğan)

16.00 Belediye Derincespor-İçel İdmanyurdu (Belediye Derincespor)

16.00 Modafen-Orduspor 1967 (Alemdağ)

16.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Edirnespor (Tepecik Şenol Güneş/Seyircisiz)

19.00 Fethiyespor-Mardin 1969 (Fethiye İlçe)

19.00 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)