Adana Demirspor
Giriş Tarihi : 22-09-2021 08:50   Güncelleme : 22-09-2021 08:54

Murat Sancak'tan Balotelli için delilik açıklaması

Murat Sancak'tan Balotelli için delilik açıklaması

Adana Demirspor'un, Beşiktaş'la 3-3 berabere kaldığı maçın ardından Mavi Şimşekler'in başkanı Murat Sancak açıklamalarda bulundu.

Sancak, Balotelli'nin gol sevincinde Sergen Yalçın'ı hedef almasına yönelik "Keşke yaşanmasaydı. Sergen'in daha önce yaptığı açıklama da doğru değildi, Balotelli'nin yaptığı olay da doğru değildi. Soyunma odasında da söyledim kendisine ama birileri muhakkak doldurmuş 'Bu hoca senin için deli dedi' şeklinde. O da reaksiyon gösterdi. Bir deliye, deli denmez zaten" dedi.

Süper Lig'in 6. haftasında Beşiktaş'la 3-3 berabere kalan Adana Demirspor'da kulüp başkanı Murat Sancak, karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. "Güzel bir maçtı. 3-0'dan 3-3'e getirmek benim için galibiyetten daha önemliydi" diyen Sancak, Balotelli'nin gol sevinciyle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Murat Sancak'ın açıklamaları şöyle:

 

"Balotelli-Sergen olayı yaşandı. Keşke yaşanmasaydı. Sergen'in daha önce yaptığı açıklama da doğru değildi, Balotelli'nin yaptığı olay da doğru değildi. Soyunma odasında da söyledim kendisine ama birileri muhakkak doldurmuş 'Bu hoca senin için deli dedi' şeklinde. O da reaksiyon gösterdi. Bir deliye deli denmez zaten. Keşke yaşanmasaydı çünkü Beşiktaş-Adana Demirspor taraftarları kardeştir. Her iki taraf da daha duyarlı olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.

"BU LİGDE KALICI OLACAĞIZ"

Türkiye'de Samet hocadan sonra getirecek hoca bulamadık. Yurt dışında kariyeri iyi olan Milan, Sampdoria, Sevilla gibi takımları çalıştırmış bir hoca getirdik. Bugün milli takıma getirilen hocadan daha kariyerli. Ben inanıyorum hocaya. Kendisi de takımı tanıdıkça takım daha da oturacak. İyi olacak diye düşünüyorum. Bu ligde kalıcı olacağız. Biz kalmaya geldik. Hemen düşmeye gelmedik"