Süper Lig
Giriş Tarihi : 10-09-2021 10:19   Güncelleme : 10-09-2021 10:25

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Süper Lig:

11 Eylül Cumartesi:

17.00 Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat)

17.00 Konyaspor-Altay (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

20.00 Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Beşiktaş-Yeni Malatyaspor (Vodafone Park)

12 Eylül Pazar:

17.00 Rizespor-Hatayspor (Çaykur Didi)

17.00 Fenerbahçe-Sivasspor (Ülker)

20.00 Göztepe-Başakşehir (Gürsel Aksel)

20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park)

13 Eylül Pazartesi:

20.00 Gaziantep-Antalyaspor (Kalyon)

20.00 Alanyaspor-Giresunspor (Bahçeşehir Okulları)

TFF 1. Lig

11 Eylül Cumartesi::

16.30 Ümraniyespor-Bandırmaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

17.00 Eyüpspor-Denizlispor (Eyüp)

20.00 Manisa-B.B.Erzurumspor (Spor Toto Akhisar)

20.00 Adanaspor-Menemenspor (Yeni Adana)

12 Eylül Pazar:

17.00 Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk)

17.00 Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman)

20.00 Altınordu-Bursaspor (Aziz Kocaoğlu)

20.00 Samsunspor-Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13 Eylül Pazartesi:

20.00 Balıkesirspor-Tuzlaspor (Balıkesir Atatürk)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

11 Eylül Cumartesi:

16.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor)

16.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik)

12 Eylül Pazar:

16.00 Kırşehir Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırşehir Ahi)

16.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe)

19.00 Eskişehirspor-Şanlıurfaspor (Eskişehir Yeni)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-24 Erzincanspor (Tarsus İlçe)

19.00 Isparta 32Spor-1922 Konyaspor (Isparta Atatürk)

19.00 Akhisarspor-Bucaspor 1928 (Spor Toto Akhisar)

Kırmızı Grup:

11 Eylül Cumartesi:

16.00 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sinan 15 Temmuz Milli Birlik)

16.30 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe)

12 Eylül Pazar:

15.30 Adıyaman 1954 Spor-Somaspor (Adıyaman Atatürk)

16.00 Niğde Anadolu FK-Ankaraspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

16.00 Turgutluspor-Bayburt Özel İdare Spor (Turgutlu 7 Eylül)

16.30 Serik Belediyespor-Sivas Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

16.30 Ergene Velimeşespor-Çorum FK (Mustafa Kemal Atatürk)

19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Afyonspor-Vanspor (Zafer)

19.00 Diyarbekirspor-Bodrumspor (Diyarbakır)

TFF 3. Lig

1. Grup:

11 Eylül Cumartesi:

16.30 Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor-Erbaaspor (Bolluca)

12 Eylül Pazar:

15.30 Fatsa Belediyespor-Batman Petrolspor (19 Eylül)

15.30 Artvin Hopaspor-Neşehir Belediyespor (Hopa İlçe)

15.30 1954 Kelkit Belediyespor-Çatalcaspor (Kelkit İlçe)

16.00 Başkent Gözgözler Akademi-Elazığspor (Polatlı İlçe)

16.00 Karaman Belediyespor-Sancaktepe (Kemal Kaynaş)

16.00 Osmaniyespor-Kahta 02 (7 Ocak)

16.30 Bergama Belediyespor-Hendekspor (Menemen İlçe)

16.30 Bursa Yıldırımspor-Belediye Kütahyaspor (Minareli Çavuşspor Tesisleri)

2. Grup:

11 Eylül Cumartesi:

15.30 52 Orduspor-68 Aksaray Belediyespor (19 Eylül)

12 Eylül Pazar:

15.30 Malatya Yeşilyurt Beledeyispor-Şile Yıldızspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

15.30 76 Iğdır Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Van Atatürk)

15.30 Elazığ Karakoçan-Kızılcabölük (Elazığ Doğukent)

15.30 Yomra-Beyoğlu Yeni Çarşı (Yomra İlçe)

16.00 Çarşamba-Darıca Gençlerbirliği (Çarşamba Şehir)

16.00 İskenderun-Hacettepe (Yeni Hatay)

16.00 Altındağ-Kuşadası (Stat henüz açıklanmadı)

16.00 Bayrampaşa-Başkent Üniversitesi Alanya Kestel (Bayrampaşa Çetin Emeç)

3. Grup

11 Eylül Cumartesi:

19.00 Karşıyaka-İçel İdmanyurdu (İzmir Atatürk)

12 Eylül Pazar:

15.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği (Faruk Çelik)

15.30 Ağrı 1970-Mardin 1969 (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

15.30 Büyükçekmece Tepecik-Gümüşhanespor (Tepecik Şenol Güneş)

16.00 Ceyhanspor-Edirnespor (Ceyhan İlçe)

16.00 Çankaya-Karabükspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

16.30 Modafen-Ofspor (Alemdağ)

16.30 Belediye Derince-Kırıkkale Büyük Anadolu (Derince Belediye)

19.00 Fethiyespor-Esenler Erokspor (Fethiye İlçe)