Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 02-08-2021 17:25   Güncelleme : 02-08-2021 17:28

Gençlerbirliği'nden önemli anlaşma

Gençlerbirliği'nden önemli anlaşma

Gençlerbirliği, Gazi Üniversitesi ve TSE Türk sporu ve altyapı konusunda ortak proje yapma konusunda anlaştı.

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, Kulüp Genel Müdürü Ergun Maraşlı ve Altyapı Koordinatörü Fatih Dağcı, bugün Gazi Üniversitesi Rektörü Musa Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler. TSE Başkanı Adem Şahin’in de yer aldığı ziyarette üç kurum, Türk sporu ve altyapı konusunda ortak projeler üreterek, Türk sporunun geleceğine ortak yatırım yapma kararı alındı.

Müşterek olarak üretilecek projelerle Gençlerbirliği'ne büyük katkılar sunacak bu projelerin başlangıcı için Niyazi Akdaş, iki kuruma teşekkürlerini sunarken, “Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün böylesine köklü kurumlarla iş birliğinden Türk sporu için çok faydalı hizmetler doğacağına inanıyorum.” dedi

Musa Yıldız ise Ankara’nın ve ülkenin önemli camialarından olan Gençlerbirliği ile böyle ortak bir projede yer almaktan büyük mutluluk duyacaklarını dile getirdi.

TSE Başkanı Adem Şahin, Türk sporunun geleceği adına üç kurumun güç birleştirmesinin ülkemiz adına da önemli katkılar getireceğine inandığını söyledi.

Ziyaretin sonunda Niyazi Akdaş, Kırmızı Kara çubuklu forma takdim ederken Musa Yıldız, Niyazi Akdaş adına Gazi Üniversitesi tarafından dikilen bir adet fidanla ilgili sertifika hediye etti.