Ankaragücü
Giriş Tarihi : 30-07-2021 21:42   Güncelleme : 30-07-2021 21:45

Ankaragücü'nde sosyal medya skandalı

Ankaragücü'nde sosyal medya skandalı

Ankaragücü'nden ayrılan ve Gaziantep FK'ya giden Torgier Börven'in yönetime gönderme yaptığı veda mesajına Ankaragücü sosyal medya hesabından skandal yanıt verdi.

Börven açıklamasında takım arkadaşlarına, çalışanlara ve ve Ankaragücü taraftarına teiekkür ederken "Umarın bu büyük kulüp hak ettiği gibi yönetilir  ve ait olduğu lig olan Süper Lig'e bir an önce geri döner" diyerek yönetimi eleştirdi.

Bu paylaşıma Ankaragücü sosyal medya hesabından "Verdiğin mücadele, akıttığın ter asla unutulmayacaktır. Yolun açık olsun Kral" cevabı geldi.

Bu paylaşım skandal olarak yorumlandı.

İşte Börven'in açıklaması...

"Ankaragücü gibi tarihi ve büyük bir kulüpte fantastik bir yıl geçirdim. Takım arkadaşlarıma ve kulüp çalışanlarına, beni ilk günden itibaren çok iyi ağırlayarak evimde hisstetirdikleri için teşekkür ederim. Ve Büyük Ankaragücü taraftarı; sizlerin önünde oynama şansını yakalayamadığım için gerçekten üzgünüm, o ateşli atmosferde maça çıkmak hayatım boyunca unutamayacağım harika bir deneyim olurdu. Ankara'ya ayak bastığım ilk andan beri sizlerin desteğini hissettim. Hem iyi hem de kötü günlerimizde, beni ve takım arkadaşlarımızı desteklediğiniz için sizlere minnettarım. Umarın bu büyük kulüp hak ettiği gibi yönetilir. ve ait olduğu lig olan Süper Lig'e bir an önce geri döner. En iyi dileklerimle, Saldır Ankaragücü"

ve Ankaragücü'nün cevabı...

"Verdiğin mücadele, akıttığın ter asla unutulmayacaktır. Yolun açık olsun Kral"