Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 30-06-2021 23:48   Güncelleme : 01-07-2021 08:20

Niyazi Akdaş 'Millet evler, katlar, kotralar almış biz parasını ödeyeceğiz'

Niyazi Akdaş 'Millet evler, katlar, kotralar almış biz parasını ödeyeceğiz'

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş “El birliğiyle eski sorunları çözüp, kulübü düzlüğe çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz.  Ama o kadar çok sorun var ki insanı bezdiriyor" dedi.

Akdaş'ın açıklamaları şöyle:

Oyuncuların paralarını ödememişler, adamlar ihtar çekmiş. Önümüzdeki sezonun parasını almaya kalkıyorlar.

Transfer yasağı bir tek Sio’dan geldi. 200 bin avro, onu hallederiz, bir şey değil. Esas öbürleri arka arkaya gelirse o bizi zorlar. Ama şimdilik herhalde gelebilecek olan yok, tek tek ödüyoruz. Yapmayı planladığımız şu; gelirimizi hesaplayacağız, harcamamızı ona göre yapacağız, bütçeyi aşmayacağız. Aldığımız yardımlarla eski borçları, beyefendilerin aldığı paraları ödemeye kalkacağız. Millet evler, katlar, kotralar almış biz parasını ödeyeceğiz.”

“Ankaragücü, Sayın Bakanla görüşmüş, 19 Mayıs’ın projeleri hazırmış. 1-2 ay içinde inşaata başlanıyormuş. Ama Faruk Koca’nın verdiği beyanata göre, ‘Gençlerbirliği Eryaman’da kalsın, biz 19 Mayıs’ı alalım’ diyorlar. Öyle bir şey olamaz, ortak bir noktada Faruk Koca ile anlaşırız. Anlaşmayacak bir şey yok. Ankaragücü de Ankara'mızın güzide kulüplerinden biri. Faruk Bey zamanında bana ‘Ankaragücü’ne gel sen başkan ol’ dedi. Ben Gençlerbirlikli olduğumu, Ankaragücü’nü kabul edemeyeceğimi izah ettim. O da kabul etti, kendisi oldu. Faruk Bey ile anlaşırız, aramız iyi.” şeklinde konuştu.