Fenerbahçe
Giriş Tarihi : 28-06-2021 08:34   Güncelleme : 28-06-2021 08:37

Fenerbahçe'nin hocası açıklanıyor

Fenerbahçe'nin hocası açıklanıyor

Fenerbahçe'de teknik direktörlük görevine getirilecek isim bugün açıklanacak. 

Eski teknik direktör Emre Belözoğlu'nun takımdan ayrılmasından sonra bu koltuk için birçok antrenörün ismi yazıldı. Marcelo Bielsa, Marcelo Gallardo, Manuel Pellegrini, Rafa Benitez ve Zlatko Dalic derken son olarak Igor Angelovski iddiası ortaya atıldı. 

Kuzey Makedonya'yı çalıştıran Igor Angelovski'nin Fenerbahçe'ye yakın olduğu ileri sürüldü. 45 yaşındaki antrenör, 2015 yılından beri Kuzey Makedonya ile 52 maça çıkarken 1.48 maç başı puan ortalamasını yakalamıştı. 

Angelovski: "Süper Lig'den teklifler var..."

Makedonyalı çalıştırıcı geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada: “Şu an için tüm konsantrasyonumun milli takımın maçında olduğunu belirtmem gerek ama elbette kulüplerden gelen teklifleri de mutlulukla karşılıyorum. Süper Lig’de bazı kulüplerden temaslar oldu. İsimlerini şimdilik açıklamam doğru olmayacaktır. A Milli Takım ile 31 Aralık tarihine kadar kontratım var ve şu anda tek hedefimiz Avrupa Şampiyonası’nda yer almak” ifadelerini kullanmıştı.

"Pazartesi günü açıklayacağız..."

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz hafta teknik direktörlük konusuna ilişkin: "Yeni teknik direktörün ne zaman açıklanacağını söyleyen Koç, "Alman ve Portekiz ekolüne baktığımızı söylemiştik. Sen Alman ya da Portekizli değilsin diye de bakmıyoruz. Sürpriz olabilir. Taraftarlarımıza sesleniyorum. Hiç olmayan görüşmeler gündeme geliyor. Sonra beceremedi diyorlar. Bunlara itibar edilmesin. Pazartesi günü teknik direktörümüzü açıklayacağız." ifadelerini kullanmıştı.