Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 13-06-2021 19:49   Güncelleme : 13-06-2021 19:55

Bogdan Stancu Romanya'ya dönerse ne kadar kazanacak

Bogdan Stancu Romanya'ya dönerse ne kadar kazanacak

Steaua Bükreş'in sahibi George Becali, Gençlerbirliği'nde forma giyen Bogdan Stancu'ya transfer teklifinde bulunduğunu açıkladı.

Süper Lig'den düşen Gençlerbirliği'nde sözleşmesinin sonuna gelen Bogdan Stancu'nun geleceği büyük merak konusu hâline geçmişti. Geçtiğimiz sezon çıktığı 24 maçta yedi gol ve iki asist kaydeden 33 yaşındaki futbolcuya eski takımı Steaua Bükreş'in talip olduğu ortaya çıktı. Rumen ekibinin sahibi George Becali, konuyla ilgili olarak Digisport'a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Bogdan Stancu ile konuştum. Kendisi beni aradı. Ona aylık 30 bin euro önerdim. Ancak kendisi orada kalacağını düşünüyor. Muhtemelen bazı bilgilere sahip. Kariyerine büyük ihtimalle Türkiye'de devam edeceğini söylüyor. Ama kim bilir? Gençlerbirliği'nde 450 bin euro kazanıyor. Bununla birlikte mesele sadece para değil. Kendisiyle 4 milyon euro kazanabileceği bir başkana söz vermiş. 

15 Haziran'a kadar Bogdan'dan cevap bekliyorum. Ne olursa olsun onu bekleyeceğim. Bana 'Gigi, bilmem gereken bir şey var. Steaua Bükreş'e ihanet etmem ve Romanya'da sadece Steaua'da oynayacağım.' dedi."