Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 11-06-2021 13:13   Güncelleme : 11-06-2021 13:21

Gençlerbirliği'nde Arda Çakmak Niyazi Akdaş'a başarı diledi

Gençlerbirliği'nde Arda Çakmak Niyazi Akdaş'a başarı diledi

Gençlerbirliği'nde başkan adaylığından son anda vazgeçen Arda Çakmak, yeni başkan Niyazi Akdaş'a başarılar dilerken, "Nasıl Gençlerbirliği’ne zarar vermiş isimlerle herhangi bir şekilde çalışmayı reddettiysem bundan sonra da malum şahısların her türlü görüşme talebini kabul etmeyeceğim." dedi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Arda Çakmak, "Gençlerbirliği’nde artık yeni bir dönem başladı. Genel kurul sürecinin bir günde iki saate sığdıralamayacağını büyük bir camia olarak tecrübe ettik. Artık başkanımız Niyazi Akdaş.

Başkanımız Akdaş’ın liderliğinde Gençlerbirliği’nin daha güzel günlere yürümesini canı gönülden diliyorum. Kendisinin bu süreçte şahsıma gösterdiği ilgi ve sevgiye müteşekkirim.

Dün yaptığı konuşmada bir kulüp başkanı için en önemli desteğin “sevgi ve saygı” olduğunun altını çizen Murat Cavcav’a da kulübümüz için yaptığı fedakarlıklar için şahsım adına teşekkür ediyorum.
Camia olarak çok zor, çok gergin bir seneyi hep beraber yaşadık. Birbirimizi eleştirebiliriz. Elbette zaman zaman benim de bir taraftar duygusuyla maksadını aşan yorumlar oldu. Kırdığım, üzdüğüm herkesten özür dilerim.

Ancak bu ifadelerimden birileri şunu sakın çıkarmasın. Sadece sosyal medyada değil hayatta da bir trol gibi yaşayanlarla hiç bir zaman ortak bir noktamız olmayacak.

Nasıl Gençlerbirliği’ne zarar vermiş isimlerle herhangi bir şekilde çalışmayı reddettiysem bundan sonra da malum şahısların her türlü görüşme talebini kabul etmeyeceğim.

Son olarak: Başkanımız Akdaş’a zorlu görevinde yeniden başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.