Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 03-06-2021 17:53   Güncelleme : 03-06-2021 18:20

Gençlerbirliği'nde Murat Cavcav'ın elini öpen yönetici adayı kim?

Gençlerbirliği'nde Murat Cavcav'ın elini öpen yönetici adayı kim?

Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş'ın yönetimine girmek isteyen muhalif bir ismin Murat Cavcav'ın elini öptüğü ortaya çıktı.

Bir süredir sosyal medyada Murat Cavcav'a muhalefet yapan Mehmet Soylu, bir paylaşımı nedeniyle disiplin kuruluna verilmişti.

Mehmet Soylu'ya Arif Ölmez'in hakim olduğu disiplin kurulunda sosyal medya paylaşımları nedeniyle kınama cezası verildi.

Disiplin kurulu hukuk kurallarına aykırı bir hükümde de bulunarak Mehmet Soylu'yu ihraç etme yetkisinin bulunmadığını ifade etti.

Murat Cavcav listede görünce çıldırdı

Gençlerbirliği'nde ilk bugün yapılan kongre öncesi Niyazi Akdaş ile kulübü devretmek için anlaşan Murat Cavcav, yönetimi kurulu listesini görünce çıldırdı. Mehmet Soylu'nun kendisine 'Hırsız' dediğini ifade eden Murat Cavcav, "Bu ismi neden yönetime aldınız. Bu şartlarda anlaşmamız bozulur" dediği öğrenildi.

Bu gelişme sonrasında Arif Ölmez'in Mehmet Soylu'yu yanına alıp Murat Cavcav'ın yanına gittiği ve özür dilettiği kaydedildi.

Murat Cavcav'ın, sert bir üslupla "Kardeşim hem miras diyorsun, sonra hırsız" diyorsun... "Yediysem babamın mirasını yedim. Ben bu kulübe 20 milyona yakın para verdim. Ver bakalım 20 milyon da görelim" şeklinde çıkıştı.

Daha sonra Mehmet Soylu'nun özür amaçlı elini öpmesine rağmen Murat Cavcav'ın sinirlerinin yatışmadığı da gelen bilgiler arasında....