Güncel
Giriş Tarihi : 22-05-2021 22:41   Güncelleme : 22-05-2021 22:48

Avene Güneş Kremi Kullanımı

Avene Güneş Kremi Kullanımı

Güneşin içeriğinde vücudumuz için yararlı olan D vitamini olmasının yanında zararlı ışınları da söz konusudur. Bu nedenle mutlaka güneş altında fazla vakit geçirilecek ise cilt yapısına uygun bir güneş kremi kullanılması gerekir. Özellikle hassas cilde sahip olan kişilerin krem kullanmadan dışarı çıkmaması önemlidir. Avene güneş kremi ile ihtiyacınız olan korumayı elde edebilirsiniz.

Avene Güneş Kremi Nedir?

Avene güneş kremi Fransa'nın şifalı termal suları ile zenginleştirilmiş formüldedir. Diğer ürünlerinde olduğu gibi güneş kreminde de hassas cildinize uyum sağlayan bir yapısı vardır. Avene termal suyu sayesinde cildiniz saf ve doğal bir yatıştırıcılık kazanır. 

Sebum salgısını dengeleyen Avene sayesinde cildiniz matlaşır ve ipeksi bir görünüm kazanır. Avene sizlere, akışkan, yağlı olmayan ve matlaşma kazandıran bir kullanım sunacaktır. Ayrıca ürünün miktarını rahatlıkla elinize almanızı sağlayan bir pompa sistemi ile çalışır.

Avene Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Güneşe çıkılmadan önce avene güneş kremi yüz ve boyun bölgelerinize uygulamanız gereken bir üründür. Kullanılacak miktar ise 6 pompa olarak ayarlanmalıdır. Ürün sadece dışarı çıkılmadan önce değil, havuza ya da denize girildikten sonra, terlemeden sonra devamlı tekrarlanmalıdır. 

Ancak güneş kremi uygulamış olsanız bile uzun süre boyunca güneşe maruz kalmanız sakıncalı olabilir. Güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumak ve aynı zamanda da ipeksi yumuşaklık kazandırmak adına https://www.welldermo.com/avene-gunes-kremi sitesine tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz.