Ankaragücü
Giriş Tarihi : 17-05-2021 09:14   Güncelleme : 17-05-2021 09:20

Ankaragücü'nde Emre Güral'dan veda mesajı

Ankaragücü'nde Emre Güral'dan veda mesajı

Ankaragücü'ne sezon başında gelen Emre Güral, bir veda mesajı yayınladı.

Sözleşmesi sona eren Emre Güral veda mesajında "Bildiğim tek şey var bu koca Camia bu sonucu hiç bir şekilde hak etmedi!" ifadelerini kullandı.

Emre Güral'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Bir sezonu arkamızda bıraktık. İnişli çıkışlı bir Sezon sonunda maalesef hedefimize ulaşamadık. Aslında nasıl çarpsanız, bölseniz veya toplasanız bu Takım düşmemeliydi. İyi oyuncular ve daha önemlisi her oyuncunun karakteri çok üst düzeydi. İyi bir Takımdık ama bazı şeylerden dolayı o çok istediğimiz Hedefimize ulaşamadık ve bu bizi çok üzüyor. Söylenecek çok şey var ama sonucu artık değiştirmez. Bildiğim tek şey var bu koca Camia bu sonucu hiç bir şekilde hak etmedi!

Kendi adıma söylüyorum, o Formayı giydiğim her seferinde Gururla taşıdım. Bana izin verildiği müddetçe ve güvenildiği zaman Takıma katkı sağlamaya ve savaşmaya çalıştım. Beni yakından tanıyanlar o Forma altında ne kadar mutlu olduğumu biliyorlardı. Çok üzgünüm…

Bana güvenen ve her zaman arkamda duran Başkanımız Fatih Mert ve Tamer Acar Abime çok teşekkür etmek istiyorum. Takım arkadaşlarıma, Tesiste çalışan herkese çok teşekkür ediyorum. Üzüldüğüm tek şey daha var o da Taraftarımızın önünde kendi Stadımızda bir Galibiyet veya Gol sevinci olsun paylaşamamak! Ben adım gibi Eminim eğer siz olsaydınız çoğu sonuç bizim lehimize olurdu!!
Bir yıllık sözleşmemin sona ermesiyle maalesef Takımdan ayrılmış durumdayım. Ben eminin ki bu Camia yine olması gereken Lige geri dönecektir çünkü biz GURURLUYUZ GÜÇLÜYÜZ ANKARAGÜCLÜYÜZ…"

Emre Güral bu sezon Ankaragücü forması ile 27 maça çıktı. 4 gol atan tecrübeli futbolcu 3 de asist yaptı.