Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 13-05-2021 16:58   Güncelleme : 13-05-2021 17:08

Arda Çakmak 'En yüksek düzeyde sorumluluk almaya hazır olacağız'

Arda Çakmak 'En yüksek düzeyde sorumluluk almaya hazır olacağız'

Gençlerbirliği'nde ay sonunda yapılacak kongrede aday olması gündemde olan Arda Çakmak medya mensuplarının bayramını kulayan bir mesaj yayınladı.

Arda Çakmak mesajında "Gençlerbirlikliler bilsin ki, sonuç ne olursa olsun kulübün geleceği adına ben Arda Çakmak ve arkadaşlarım başarı varsa  ödüllendirmek, zorluk varsa çözüm sunmak için en yüksek düzeyde sorumluluk almaya her zaman hazır olacağız" ifadesini kullandı.

Ard Çakmak'ın mesajı şöyle:

Nice Bayramlara

Pandemi nedeniyle sevdiklerimizden ayrı geçirdiğimiz bu Ramazan Bayramı’nın evlerimize, ülkemize, dünyaya ve Gençlerbirliği camiasına önce sağlık sonra barış, mutluluk ve refah getirmesi en büyük temennim. 

Verdiğiniz emeklerle spor kulüplerinin her zaman yanında olan siz medya mensuplarının bayramını da en içten dileklerimle kutluyorum.

Hepimiz  çok zor zamanlar geçiriyoruz. Ama Gençlerbirliği belki de tarihinin en zor günlerini geçiriyor. 

Ancak bütün zorluklara rağmen kırmızı kara formayı aşkla terleten futbolcularımız ve yaşadıkları her anı takım için harcayan teknik ekibimiz sayesinde Süper Lig iddiamız devam ediyor. 

Futbolcularımız ve bütün çalışanlarımızdan isteğimiz, cumartesi akşamı sahaya çıktıklarında kulaklarında yalnız onlar için heyecanla atacak kalplerimizin seslerini duymaları. Kulakları başka bir şehirde değil Ankara’da, yürekleri sahada olsun yeter. 

Bu formayı terleten, arma için heyecanlanan bütün Gençlerbirlikliler bilsin ki, sonuç ne olursa olsun kulübün geleceği adına ben Arda Çakmak ve arkadaşlarım başarı varsa  ödüllendirmek, zorluk varsa çözüm sunmak için en yüksek düzeyde sorumluluk almaya her zaman hazır olacağız. 

Koşullar nasıl olursa olsun, ne kendimize ve camiamıza duyduğumuz güven ne de armaya olan sevdamız azalır. 

İsimler gelir geçer, yarına sadece Gençlerbirliği kalır!


Haydar Arda Çakmak