Ankaragücü
Giriş Tarihi : 05-05-2021 15:43   Güncelleme : 05-05-2021 15:50

Koca-Erdoğan görüşmesini Akdoğan anlattı 'Biz sözümüzü yerine getirdik'

Koca-Erdoğan görüşmesini Akdoğan anlattı 'Biz sözümüzü yerine getirdik'

Ankaragücü'nde Gaziantep maçı öncesi  Futbol Şube Sorumlusu Faruk Koca ile Sportif Direktör İzzet Erdoğan arasında önce telefonla daha sonra ise kulüpte yapılan toplantıda yer alan Sayman üye olan Önder Akdoğan o günkü  gelişmeleri Yurtspor'a  anlattı.

Önder Akdoğan'ın bu konudaki açıklamaları şöyle:

"Sportif direktörümüz İzzet Erdoğan Konyaspor maç öncesi ekstra prim istedi. Teknik direktörümüz Hikmet Karaman ile de konuştuk. Yönetim olarak ekstra pirimi kabul ettik. Denizlispor maçı  kazanıp, kümede  kalmayı garanti ettiler. Ancak Denizlispor beraberliği sonrası Yeni Malatyaspor'a da yenilince Faruk beyde "Söz vermiştiniz. Yeni Malatyaspor maçını kaybettiniz.Gidişat iyi değil konuşalım"dedi. Faruk bey ile ben  iki yönetici daha vardı, kulübe gidip Sportif Direktör İzzet Erdoğan ve Teknik Direktör  Hikmet Karaman ile Gaziantep maçıyla ilgili neler yapılması gerektiğini etraflıca konuştuk. Başka bir konuşma ne telefonla ne de yüz yüze toplantıda  gerçekleşti. O günkü görüşmenin içeriği bu"

BİRLİK ZAMANI

Ankaragücü Genel Saymanı Önder Akdoğan  üç maçın kaldığını belirterek Ankaragüçlülere şu çağrıyı yaptı.

"Şu anda  kritik üç maçımız kaldı.Camia olarak  birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Taraftarlarında bu konuda  desteklerini bekliyoruz.Sağolsun zaten her zaman yanımızdalar. Lig bittince genel kurul yapılacak. Herkes  orada eteğindeki taşları döksün. Şimdi  bunun zamanı değil. Zaman Ankaragücü'nü bu üç maçtan nasıl başarılı olmasını sağlama günü. Yine tekrar ediyorum birlik ve beraberlikten güç doğar. "