Güncel
Giriş Tarihi : 03-05-2021 15:52   Güncelleme : 03-05-2021 15:56

Doğal Taş Bileklik Anlamı

Doğal Taş Bileklik Anlamı

Bugün birçok bayan bileklik ve bilezik aksesuarı kullanmaktadır. Özellikle doğal taş seven bayanlar doğal taş bileklik ve bilezik tercih ediyor. Buna istinaden bayanların tercihine göre birçok model ve ürün tasarlanıyor.

Doğal Taş Bileklik Özellikleri Nelerdir?

Doğal taş bileklik ve bileziklerin çeşitli model ve tasarımları vardır. Tasarımlarda kesinlikle doğal taşlar kullanılır. Doğal bileklikler birçok bayanın, spor sokak kombinlerine uygun tasarlanmıştır. Doğal taş bileklik takı sektöründe değerli olan ve kötü enerjiden koruduğuna inanılan mercan, su incisi, gibi taşlardan üretilmiştir. Doğal taş bileklik Modelleri arasında en zengin ve zarif olan Gold zincirli, doğal renkli taşlı gibi modeller ve tasarımlar vardır.

Doğal Taş Bileklik İşçilik Özellikleri

Tüm doğal taş bilezik ve bileklik ürünlerinin zincirleri yurtdışından ithal edilir. Ayrıca yapımında el yapımı cam boncuk, kırmızı lav taşı kullanılarak, zincir ve aparatlar üzerinde pirinç üzerine olacak şekilde 22 ayar altın kaplama bulunuyor. Bazı modellerinde midye kabukları ve ışıltılı agat taşı kullanılmıştır. Aynı zaman da turuncu agat, mercan taşı, turkuaz ve kristal taşı, inci, kedi gözü, beyaz yeşim lapis ve ay taşı gibi doğal ve değerli taşlar kullanılmıştır

Doğal Taş Bileklik Şekil Özellikleri Nelerdir

Doğal taş ürün teknik özellikleri şu şekildedir; bileklik uzunluğu: 71 cm, ağırlığı ise: 62.2 g şeklindedir.

Sizlerde bileklik ve bilezik tercihinize göre ürün ve özellikleri hakkında https://www.shopmonreve.com/kategori/dogaltas-bilezik bu adresten bilgi alabilirsiniz .Ayrıca tüm doğal taş bileklik ve diğer aksesuar, mücevher gibi ürünlerini buradan inceleyebilir , satın almak isteyebilir ve yetkililere ulaşabilirsiniz.