Balıkesirspor
Giriş Tarihi : 01-05-2021 18:10   Güncelleme : 01-05-2021 18:12

Akıllara durgunluk veren gol iptali

Akıllara durgunluk veren gol iptali

TFF 1. Lig'de oynanan Adana Demirspor-Balıkesir karşılaşmasında iptal edilen gol akıllara durgunluk verdi.

Adana Demirsporlu Okan Alkan'ın kalecisine doğru göndermek istediği pasta topu kapan Balıkesirli Manaj, hatayı affetmedi ve fileleri sarstı. Yardımcı hakemin ofsayt bayrağının ardından hakem Arslanboğa golü iptal etti. Ancak pozisyona yakın olan hakemin bu kararı sahadakilere şaşkınlık verdi. Sosyal medya bu skandal kararla çalkalandı.

Günlerdir Samsunspor ve Adana Demirspor camiaları arasında yaşanan 'Teşvik' geriliminin ardından yeni bir gerilim konusu daha doğdu. Şampiyonluğa oynanan Adana Demir-Balıkesir maçında yapılan hata adeta hayret ettirdi. Adana'dan Okan Demir, kalecisine pas göndermek istedi, Balıkesir'in forveti Manaj ise topu kapıp ağlara gönderdi.

MANAJ HAYRETLE İZLEDİ

Manaj gol sevincini yaşarken yardımcı hakem bayrağını kaldırdı. Bunun üzerine pozisyona yakın olan hakem Suat Arslanboğa da golü iptal etti. Bu kararın ardından sahada büyük şaşkınlık yaşandı. Manaj, ellerini başına götürerek bu karar karşısında afalladı. Maçta yaşanan bu hata bütün futbolseverlerin tartışma konusu oldu. Sosyal medyada Adana Demir maçı gündem oldu.