Güncel
Giriş Tarihi : 27-04-2021 20:17   Güncelleme : 27-04-2021 20:20

Temiz Oda Kurulumu Nasıldır?

Temiz Oda Kurulumu Nasıldır?

Temiz odalar; kontrollü havalandırma sistemlerine sahip olan özel alanlardır. Hijyen kurallarına uygun olarak tasarlanmış temiz oda performansı ise ortamda bulunan partikül konsantrasyonuna göre değişebiliyor. Bunun için temiz oda kurulumu yaparken, bazı hususlara özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Öncelikle, ortamın tasarımı için kullanılacak malzeme ve uygulama ekipmanının yüksek kalitede olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.

Ayrıca uygulama esnasında ve sonrasında yapılacak test ve ölçümlerin yanında kalibrasyoun da kaliteli yapılması,  gerçek değerleri yansıtması açısından şarttır. Ayrıca hijyen, bu ortamların olmazsa olmazıdır. Bunun için kolay temizlenmeye uygun pürüzsüz yüzeye sahip olmalıdır. Bunun yanında alanın sızdırmaz özelliğe de sahip olması gerekiyor.

Temiz Oda Kurulumu Fiyatları

İnsan hayatı için gerekli olan bazı ürünlerin en doğru şekilde saklanabilmesi, konusunda uzman kişiler tarafından uygulanan temiz oda kurulumu ile mümkün olabiliyor. Ürünlerin; canlı ve cansız kirleticiler, ısı, nem ve basınç gibi olumsuzlardan etkilenmemesi için temiz odaların kullanılması şarttır. Bunun için en uygun fiyat avantajı ile en kaliteli hizmeti satın alabileceğiniz http://www.termotes.com/temiz-oda-kurulumu/ sayfasını ziyaret etmek yeterlidir.