Spor Ekranı
Giriş Tarihi : 25-04-2021 09:22   Güncelleme : 25-04-2021 09:25

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

25 Nisan 2021 Pazar günü televizyonda hangi spor programları var?

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

13:30 Benevento-Udinese/beIN SPORTS HD 3

13:30 Yeni Malatyaspor-MKE Ankaragücü/beIN SPORTS HD 1

14:00 Nice-Montpellier/beIN SPORTS MAX HD 1

14:00 Reading-Swansea City/beIN SPORTS HD 4

14:00 Wolverhampton-Burnley/S Sport

14:30 St. Pauli-Greuther Fürth/S Sport 2

14:30 Jahn Regensburg-Hamburg/S Sport 2

15:00 Huesca-Getafe/Spor SMART

15:15 Türk Telekom-Tofaş/TRT Spor/Tivibu Spor 2

15:30 Ajax-ZA Alkmaar/Tivibu Spor 3

16:00 Lens-Nimes/beIN SPORTS MAX HD 1

16:00 Leeds United-Man United/S Sport

16:00 Gaziantep FK-BB Erzurumspor/beIN SPORTS HD 2

16:00 RC Strasbourg-Nantes/beIN CONNECT

16:00 Lorient-Bordeaux/beIN CONNECT

16:00 Inter-Hellas Verona/beIN SPORTS HD 4

16:00 Rennes-Dijon/beIN CONNECT

16:00 Fiorentina-Juventus/beIN SPORTS HD 3

PSG-Barcelona/beIN MAX 1

16:00 Başakşehir-Alanyaspor/beIN SPORTS HD 1

16.00 Galatasaray-Nesibe Aydın/Tivibu Spor

16:30 RB Leipzig-Stuttgart/S Sport 2

17:15 Villarreal-Barcelona/Spor SMART

17.45 Feyenoord-Vitesse/Tivibu Spor 3

17.45 Twente-Utrecht/Tivibu Spor 2

18:30 Manchester City-Tottenham/beIN SPORTS HD 4

19:00 Cagliari-Roma/beIN CONNECT

19:00 Mönchengladbach-Arminia Bielefeld/S Sport 2

19:30 Celta Vigo-Osasuna/Spor SMART 2

19:30 Sevilla-Granada/Spor SMART

20:30 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü/beIN CONNECT/TRT Spor

20:30 Ankaraspor-Bandırmaspor/beIN CONNECT/TRT Spor

20:30 Bursaspor-İstanbulspor/beIN CONNECT/TRT Spor

20:30 Menemenspor-Eskişehirspor/beIN CONNECT/TRT Spor

20:30 Akhisarspor-Altay/beIN SPORTS MAX HD 2/TRT Spor

20:30 Adanaspor-Ümraniyespor/beIN CONNECT/TRT Spor

20:30 Altınordu-Giresunspor/beIN SPORTS HD 2/TRT spor

20:30 Boluspor-Samsunspor/beIN SPORTS MAX HD 1/TRT Spor

20:30 Fenerbahçe-Kasımpaşa/beIN SPORTS HD 1

20:30 Tuzlaspor-Adana Demirspor/beIN SPORTS HD 3

21:00 Aston Villa-West Bromwich/S Sport

21:45 Atalanta-Bologna/beIN SPORTS HD 3

22:00 Sporting Braga-Sporting CP/S Sport 2

22:00 Athletic Bilbao-Atl. Madrid/Spor SMART

22:00 Lyon-Lille/beIN SPORTS HD 4